Ana Sayfa karma 4 Mart 2020

İndirim Akaryakıt Fırsatları

Tasarruf etmek, her dönem büyük önem taşırken günümüz ekonomisinde daha büyük anlamlar ifade etmektedir. Ülkemizde ve dünyada görülen ekonomik daralma ile birlikte her yerde tasarruf etmenin yollarını araştırıyorsunuz değil mi? O halde biz size indirim akaryakıt fırsatlarından bahsedelim.

Dünya petrol devlerinden bir tanesi olan OPET, sizlere birçok kampanya sunmaktadır. Bu kampanyalardan bir tanesi de OPET taşıt tanıma kartı almaktan geçiyor. Bu petrol şirketine kartı alarak sadakatli bir müşteri olduğunu gösteriyorsunuz. Petrol şirketi ise sizlere bunu ödüllendirerek indirimli bir şekilde yakıt almanızı sağlıyor. Olayın kısaca özeti budur.

Özellikle son zamanlarda büyük şirketler ile birlikte küçük şirketlerde bu ayrıcalıklardan yararlanmanın peşindedirler. İndirimli mazot almak için sitemize gelerek bir form doldurmanız yeterlidir. Sitemizde sizler için pek kolaylık barındırmaktayız.

  • İsterseniz mobil uygulamamızı cep telefonlarınıza indirerek hemen kayıt işlemlerini yapabilirsiniz.
  • İsterseniz web sitemiz üzerinden kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Çok kısa süren bu işlemler sonrasında otobil anahtarlığınız kargoya verilmek üzere hazırlanmaktadır.

Kısa süre içerisinde avantajlı akaryakıt fırsatlarından yararlanmak isterseniz sizi de “fulle gitsin” sitemize davet ediyoruz. OPET gibi köklü ve güvenilir bir şirketin otobil kartı ile sizde çok rahat edeceksiniz.

  • Petrol istasyonuna girdiğinizde aracınızdan inmenize dahi gerek yoktur.
  • İstasyonlarda sizlere özel olarak hazırlanan pek çok avantajdan yararlanabilirsiniz. Bunlardan bir tanesi de para ödeme gibi sorununuzun olmamasıdır.
  • Sıra bekleme gibi durumunuz olmadığından dolayı sizlere sunduğumuz bu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Dijital benzin istasyonu kapsamında yararlanacağınız bu ayrıcalıklar hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz eğer sizleri de internet sitemize bekleriz. İndirimli fiyatlardan hemen yararlanmak istiyorsanız acele edin.

FULLE GİTSİN UYGULAMAMIZI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir