Ana Sayfa karma 10 Nisan 2021

İlikli Kemik Suyu Nasıl Tüketilmeli?

Kemik suyu, içeriğindeki kolajen sayesinde en faydalı besinlerin başında gelmektedir. Vegandbones olarak sizlere kendi özel reçetemiz ile hazırladığımız, doğal ve lezzetli kemik suyunu sunmaktan mutluluk duyarız. İçerisinde hiçbir şekilde koruyucu ya da katkı maddesi kullanılmadan, tamamen doğal şekilde hazırlanarak sunulan ilikli kemik suyunu taze, doğal sebzeler ve baharatlar ile kısık ateşte, hijyenik koşullarda hazırlamaktayız. İlikli kemik suyunu çorbalarınızda, yemeklerinizde, çocuklarınıza hazırladığınız menülerde güvenle kullanabilirsiniz. İlikli kemik suyunu dilerseniz ısıtarak doğrudan tüketebilir, dilerseniz de çorbalarınızda, sulu yemeklerinizde su yerine kullanabilirsiniz. Kemik suyu, evde yapımı zor bir tariftir. Bunun sebebi ise uzun süre kısık ateşte pişirilmesi gerektiğidir. Bunun dışında her ilikli kemik aynı faydayı sağlamaz. Veganbones olarak veteriner kontrolünden geçmiş olan sertifikalı ve sağlıklı olan danalardan kemik suyunu hazırlamaktayız. Altın sıvı olarak bilinen ilikli kemik; içerisinde protein, aminoasit, mineral, vitamin, yağ ve enerji de taşımaktadır. Bu özelliği sayesinde vücudunuzun çok daha güçlü, çok daha enerjik ve çok daha dengeli çalışmasına destek olabilirsiniz.

Hazır Kemik Suyu

Hazır kemik suyu için sizlere Vegandbones güvencesi ile en doğal ve sağlıklı ürünleri sunmaktan mutluluk duyarız. İçerisinde bulunan protein, kolajen, hyaluronik asit, jelatin, yağ, glisin, prolin, alginin, fosfor, magnezyum, demir, kalsiyum, selenyum, c vitamini, glukozamin, niasin, tiamin, sodyum, potasyum, çinko, manganez gibi birçok faydalı besin ögesini doğallıkla sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Katkı ve koruyucu madde içermemesi dışında ürünlerimiz tamamen hijyenik koşullarda üretilmektedir. İçerisindekiler ise; ilikli dana kemiği suyu (%95), havuç, soğan, sarımsak, kereviz sapı, elma sirkesi, tane karabiber, kekik, zencefil, karanfil, defne yaprağıdır. Bu malzemeler dışında hiçbir katkı ve koruyucu madde de içermemektedir. Ürünlerimizin tamamı ısıl işlem ile hijyenik şekilde sterilize edilerek sizlere sunulur.

Sağlıklı Kemik Suyu

Sağlıklı kemik suyu için içerisinde katkı ve koruyucu madde içermeyen ürünleri tercih etmeniz gerekmektedir. Sitemiz üzerinden paçalı ilikli kemik suyu ya da domatesli ilikli kemik suyu gibi en faydalı ve damak tadınıza uygun kemik suyu çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Vegandbones olarak kargoda hasar görmüş ürünleri değiştirerek tekrar sizlere gönderiyoruz. Bizlere sitemiz üzerinden ve danışma hatlarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir