Ana Sayfa karma 29 Temmuz 2020

Hızlı ve Etkili Yazılım

 

Marka takip yazılımı aracılığıyla, internet üzerinde bilgilerinizi depolayabileceksiniz. Kullanıcısına iki farklı paket seçeneği sunan uygulama, dilenirse başlangıç dilenirse ofis paketleriyle hizmet sunmaktadır.

Marka takip programı aracılığıyla, 15 yıllık yazılım tecrübesiyle kendinizi ve markanızı ileriyle taşıyabileceksiniz. Bunun yanında eşit ve tarafsız ilkeli olan işletmeden de destek alabileceksiniz. Hızlı ve akılcı çözümlerle, işlemlerinizi hızla halledebileceksiniz.

Benzersiz Ara Yüz

Patent araştırma yazılımı üzerinde, yüksek donanım alt yapısı hizmetinden faydalanacaksınız. Birbirinden farklı referansları olan yazılım, kullanıcı dostu olarak bilinmekte ve kolay ara yüzü sayesinde kısa sürede öğrenilmektedir. Ekstra bir programa ve bilgiye gerek duymadan kolayca kullanabileceksiniz.

Marka izleme yazılımı üzerinde, ileri düzey veri güvenliği de sağlanmaktadır. Böylece verilerinizin gizliliği konusunda endişe etmenize gerek kalmayacaktır. Muhasebe gibi karmaşık işlemleri de sistem üzerinden kolayca halledebilecek, tahsilat zamanınızla ilgili hatırlatmalar kurarak kolayca işlemlerinizi günü gününe halledebileceksiniz.

Marka araştırma yazılımı üzerinde alan adı, yurt dışı marka ve patent modülü, tasarım ve marka modülü gibi pek çok farklı alandan da destek alacaksınız.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir