Ana Sayfa karma 20 Eylül 2021

Hazır Döner Nedir?

 

Hazır döner pişmeye hazır olarak bayilere iletilen, bayilerin usta masrafından, ürün bulma masraflarından kurtularak sadece satış yapmasına odaklanmasını sağlayacak bir üründür. Sait Döner olarak hazır döner sektöründeki 44 yıllık tecrübemizle ürettiğimi, farklı yağ, et ve kıyma oranlarındaki ürünlerimizi bayilerimiz ile buluşturuyoruz. Franchise programımız ile ürünlerimizi Türkiye’nin dört bir köşesine ulaştırıyoruz. Yıllık 800.000’i aşkın müşterimize sağlıklı, kaliteli ve lezzetli ürünlerimizi sunuyoruz. Şu anda 38 ilde 140’dan fazla şubemiz ile hizmet veriyoruz. Bayilik ağımızı da her geçen gün genişletmeye, daha fazla müşteriye ulaşmaya devam ediyoruz.

 

Bayilerimize İskenderden dönere, köfteden tatlılara geniş bir menü sunma imkanı veriyoruz. Tüm ürünlerimizi Sait Döner lezzeti ve kalitesi ile bayilerimize ulaştırıyoruz. Yarım aşıra yakın tecrübemiz ile bayilerimizi hızla geliştiriyor, cirolarından pay almıyoruz.

 

Helal et, İSO 9001: 2015, İSO 22000 ve Türkak sertifikalarına sahip sayılı işletmeden biri olarak lezzet, kalite ve gıda güvenliği konularını sadece sözde bırakmıyor ve belgeliyoruz. Franchise programımız ile sertifikalı ve güvenilir bu dönerimizi tüm Türkiye’ye yaymaya devam ediyoruz. Yarım aşıra ulaşan tecrübemiz ile yaşaya bileceğiniz sorunları tespit ediyor ve bunlara çözümler üretiyoruz.

 

Tüm ürünlerimizi soğuk zinciri bozmadan bayilerimize ulaştırıyor, pişirme firesini azaltacak önlemler alarak karlarını en üst düzeyde tutmalarını sağlıyoruz. Özel sıkıştırma tekniğimiz ile dönerin aralardan ısı almasını önlüyoruz ve fire oranını %10 ile %15 arasında azaltıyoruz.

 

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir