Ana Sayfa karma 26 Ekim 2020

Halı Yıkama

Bütün insanlar için ev temizliği sağlık anlamına gelmektedir ve halı yıkama her zaman problemdir. Evde veya iş yerinde halıların temiz olması kadar önemli bir konu yoktur. Bunun nedeni halıların gün boyu mikrop taşıması ve her zaman için temizliğe ihtiyaç duymasıdır. Bu önemli ev eşyamızın temizlenmesi için bu siteyi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Profesyonel Hizmet Programı

Firmanın halı yıkama konusunda tecrübesi hizmet kalitesine yansımış durumdadır. Hizmet programında;

  • Halıları zamanında yerinden almak,
  • Söz verilen zamanda teslim etmek,
  • En iyi temizlik maddelerini kullanmak,
  • El değmeden yıkamak ve kurutmak,
  • Ücretsiz servis ile halıları almak ve yerine teslim etmek.

Bütün bu aşamalarda firma profesyonel yöntemleri tercih ederek işe başlamaktadır. 7/24 halı yıkama işleminde modern seçenekler bu site yer alıyor.

Halı Temizliğinde Mükemmel Sonuç

Ev hanımlarının yaptığı halı temizliği köklü bir temizlik değildir. Yüzeysel bir şekilde halının silinmesi veya halı makineleriyle halı yıkama gibi işlemler halının tam anlamıyla temizlenmesini önlemektedir. Yüzeyde bulunan kir halının altına inmektedir. Yeterli çekiş gücü olmayan makineler de halının tam anlamıyla temizlenmesini önlemektedir. Firmanın kullandığı makineler ve yöntemler halının derinlemesine yıkamaktadır.

Pahalı temizlik maddeleriyle halınız da yüzeysel temizlenir. Halınız profesyonel makinede iyi bir şekilde yıkanmadan mükemmel bir şekilde temizlenmesi imkansızdır. Özellikle sık dokunmuş yün halılar kiri içine hapseder. Firma bütün halı modelleri için en uygun temizlik maddelerini kullanarak hareket etmektedir.

Halılarınızı Ehline Teslim Edin

Firmanın modern yıkama seçenekleri amatör yöntemlerden çok daha iyidir. En iyi ev tipi yıkama makineleri bile halıyı istenilen seviyede yıkayamaz. Bu gibi durumda halının güçlü makinelerde yıkanması gerekir. Firmanın yıkama programı istediğiniz halı temizliğini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Şirketin servisini çağırdığınız zaman ekip evinize gelerek halınızı yerinde analiz etmektedir. Halının cinsi, kirlilik oranı, halının metrekaresi bu test işlemi esnasında değerlendiriliyor ve listeye ekleniyor. Firma ekibi bu bilgileri yerinde değerlendiriyor ve halı yıkama fiyatı oluşturuyor. Fiyatta anlaşma sağlandığı zaman da firma servis ekibi halıları etiketleyip fabrikaya taşıyor.

Halılara Özel Makineler El Değmeden Yıkıyor

Yıkama işlemlerinde kullanılan makineler son teknolojidir ve el değmeden yıkama yapmaktadır. Halı yıkama için kullanılan temizlik maddeleri halının yapısına göre belirleniyor ve profesyonel leke çıkarıcılar kullanılıyor.

El değmeden yıkanan halılar yine el değmeden kurutuluyor ve otomatik poşetleme makinesinde poşetleniyor. Şirketin deneyimli servis ekibi, el değmeden yıkanan halıları adresinize getirerek odanıza seriyor.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir