Ana Sayfa karma 14 Ağustos 2020

Güvenilir Xiaomi Tamiri ve Yetkili Servis

Türkiye’de milyonlarca kişi tarafından kullanılmakta olan xiaomi markasının xiaomi akıllı telefonlarından birine sahipseniz ve sorun yaşıyorsanız Türkiye’nin en güvenilir ve kaliteli teknik servis ekibi olan www.teknikmi.com ile tanışın. Güvenilir servis firması İstanbul Eminönü’de hizmetleri sizlere sunulur iken alanında uzman xiaomi teknisyenleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Cihazınızın sorunlarının tespit edilmesi ve ardından da çözüm sürecine geçilmesi sadece birkaç saat sürecek iken aynı zamanda kurumsal bir cep telefonu teknik servis firması ile çalışmanın ayrıcalıklarını yaşayacaksınız.

Xiaomi yetkili servis yerinde sizlere hizmet verilir iken cihazınızın tüm sorunları ile ilgili yardımcı olabilecek xiaomi teknisyenlerimiz bulunmaktadır. İstanbul’da olan ve cihazı kendisi Eminönü’ne getiren kişiler birkaç saatlik tamir sürecinin ardından cihazlarına sahip olur iken aynı kalitede kullanmaya devam edecekler. Eğer Türkiye’nin başka bir noktasından cihazınızı tamir için firmaya ilettiyseniz 3 iş günü içerisinde işlemlerin gerçekleştirilerek tarafınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik orijinal xiaomi yedek parça ile gerekli değişim yapılıyor olmasından dolayı, çok iyi bir şekilde hizmet almış olacaksınız.

Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet

Teknikmi.com ekibi uzun yılların çalışması ve Türkiye’nin xiaomi yetkili servis firmaları arasında yer almasından dolayı, rahatlık istediğiniz parça değişimleri yaptırabilirsiniz. Alanının en iyisi olan ve xiaomi servis alanında lider konumda yer alır iken aynı zamanda Türkiye’nin dört bir yanından da tercih edilmektedir. Xiaomi cihazında meydana gelebilecek her türlü problem için sizlere hizmet sunmakta olan firma, uygun fiyat ve kaliteli hizmet politikası ile hareket etmektedir. Bu politika ile en iyisine sahip olmanız sağlamayı hedefleyen firma, tüm Türkiye’ye aynı kalitede hizmetler sunmaktadır.

Alanında deneyimli xiaomi teknisyenleri ile hizmet vermekte olan xiaomi yetkili servis anlaşmalı olduğu kargolar ile herhangi bir ek ücret ödemenize gerek kalmadan sadece tamir işleminin ücretini almaktadır. Banka havalesi ile ödemenizi gerçekleştirerek cihazınızı getirmeniz veya kargo ile göndermeniz durumunda işlemlerinizin tamamlanmasının ardından telefonunuzu hızlı bir şekilde teslim almış oluyorsunuz.

Daha detaylı bilgiler için internet sitelerini ziyaret edebilir ve müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir