Ana Sayfa karma 20 Mart 2019

GÜNDOĞDU ASFALT HİZMETLERİ

 Renkli asfalt yüksek teknoloji ürünüdür. Soğuk karışım işleme ve ultra ince kaplama teknolojisi kullanır, malzemeler depolanabilir ve altı ay boyunca raf ömrü açılmaz. Peyzaj, bisiklet şeridi, patika, bahçe vb. Hafif trafikte yol kaplaması için uygundur. Asfaltlama kalınlığı sadece malzeme maliyetini büyük ölçüde azaltan 1.0-1.5cm gerektirir.

Renkli Asfaltın Temel Özellikleri:

Renkli Baskı Asfalt, yumuşak, kompakt kolaylık, su stabilitesi, mükemmel dayanıklılık, normal sıcaklıkta konstrüksiyon gibi bazı temel performanslara sahiptir;

*  Soğuk karışım teknolojisi. Kaldırım kalınlığı sadece 1,0-1,5 cm

*  Gürültü azaltma, kaymaz ve sis geçirmez.

*  Orijinal kaplama yüzeyine yakın bir şekilde yapışır.

*  Su hasarına karşı mükemmel direnç

*  Çevre Koruma

* İnşaat süresi sınırlama

* Farklı renkler mevcuttur, canlı renklerin korunması

Renkli Asfalt Nasıl Yapılır?

Renkli asfalt uygulamaları kolay yapılan bir uygulamadır. Dekoratif asfalt, garaj girişlerinize bahçe peyzajınızda hatta çocuklarınız için oyun alanlarında rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Renkli asfalt fiyatları oldukça ekonomiktir.  Baskı asfalt uygulamaları da oldukça popüler hale gelmiştir.

Renkli Desenli Asfalt Yapımı da uygulanan yerlerin havasını değiştirir.

Renkli asfalt yapan firmalar, otoparkların, bisiklet yol yapımı, yolların, yerleşimlerin, yamaların, baskı ve Bulamaç kaplamaların yanı sıra Çatlak Sızdırmazlık uygulamalarının asfaltlanması konularında yardımcı olurlar. Kazı ve Değerlendirme, şantiye çalışması, yardımcı hizmetler firmalar tarafından yapılır.

Çalışanlarımız dost canlısı ve ihtiyaçlarınız konusunda sizin kadar endişelenir. Asfalt işi  Asfaltlama ve İnşaat için hiçbir iş çok küçük veya çok büyük değildir. Gündoğdu Asfat Hizmetleri olarak size en yüksek kalite, güvenilir hizmet ve eşsiz bütünlük ile hizmetinizdeyiz.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir