Ana Sayfa karma 27 Mart 2021

Genellikle Kahvaltıda Kullanılan Reçel Çeşitleri Hangileri?

Reçel kahvaltı sofralarımızın vazgeçilmez lezzeti… Bir kavanoz dolusu tatlılık ve meyveden gelen vitamini hem çocuklarınız hem de kendiniz için Palivor Çiftlik güvencesi ile satın alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden sizlere sunulan reçellerin tamamı mevsiminde toplanmış olan taze ve doğal ürünlerle hazırlanmıştır. İçeriğinde katkı ya da koruyucu madde kullanılmamaktadır. Genellikle kahvaltılarda kullanılan reçel çeşitleri başında elbette vişne gelmektedir. Ekşi ve tatlı dengesinin kızarmış ekmek üzerindeki en şık halini yansıtan vişne dışında, sitemiz üzerinden en taze reçel çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Binlerce yıldır sofralarımızda yerini almış olan reçel çeşitleri, meyvelerin tüm vitamini ve minerallerini de sizlere en tatlı şekilde sunan ürünlerdir. Taze ve doğal reçel çeşitleri doğal şekilde üretilmiş olan meyve ve sebzelerden üretilen reçelleri ifade etmektedir. Bu doğal reçel çeşitleri içerisinde kimyasal madde, koruyucu ya da kıvam arttırıcı gibi meyve ve reçelin doğal faktörlerin yanı sıra hiçbir madde kullanılmayan ürünlerdir. Doğal reçel içerisinde yüzde yüz meyve ve temiz su kullanılarak reçeller hazırlanır ve sizlere güvenle sunulur. Fabrikasyon reçeller içerisinde kıvam arttırıcılar barındıran ürünlerdir. Aynı zamanda bu reçellerin içerisinde kimyasallar, koruyucu ve katkı maddeler ile hazırlanmaktadır. Bu hususun ötesinde raf ömrünün uzatılması için farklı kimyasallar da kullanılmaktadır. Özellikle çeşitli reçel çeşitlerinde kullanılan meyve oranı, içindeki kimyasallardan daha az olur. Bundan dolayı da hem kendiniz hem de çocuklarınız için oldukça zararlı olmaktadır. Bundan dolayı da reçel satın aldığınız firmaları araştırmanız tamamen doğal meyvelerden, temiz içerikli reçeller üretildiğinden emin olarak seçim yapmanız gerekmektedir.

Taze Reçel

Taze reçel için sizlere her zaman mevsiminde toplanmış olan ürünleri sunmaktan mutluluk duyarız. Mevsiminde toplanmış meyve ve sebzelerden hazırlanan reçelleri sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Taze reçel, içerisinde meyve ve temiz su/şeker dışında hiçbir ürün olmayan tariflerdir. Bu özelliğinin ötesinde reçel çeşitleri içerisinde raf ömrü uzatılması adına katkı maddesi ve koruyucu maddesi de kullanılmaz. Bundan dolayı da taze reçel çeşitlerinin belirli bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Bu reçeller içerisinde hiçbir şekilde koruyucu ya da katkı maddesi kullanılmayan ürünleri çocuklarınıza güvenle verebilirsiniz. İstanbul içi teslimatı Palivor güvencesi ile sizlere aynı gün teslim etmekteyiz.

Doğal Reçel

Doğal reçel çeşitleri için sizlere pancar şekerli, şekersiz, diyabet ve normal çeşitlerini sunmaktan mutluluk duyarız. Sitemiz üzerinden özellikle Pancar şekerli kayısı reçelinden, şeker ilavesiz ahududu reçeline kadar tüm meyvelerin her zaman en taze haline ulaşabilirsiniz.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir