Ana Sayfa karma 2 Ağustos 2020

Galatasaray’a Gelirse Bonservissiz Gelecek

Galatasaray’ın Transferde Nuri Şahin’e Odaklandı

Sezonun bitmesi ile birlikte yeni sezon hazırlıklarına başlayan Galatasaray orta sahadaki oyuncu çeşitliliğini arttırıp güçlendirmek için oyuncu arayışlarına başladı. Galatasaray’ın orta sahaya takviye yapmak için milli futbolcu Nuri Şahin ile ilgilendiği iddia edildi.

Bu sezon forma giydiği Bundesliga ekibi Werder Bremen ile sözleşmesi bittiği için milli orta saha oyuncusu şu an kulüpsüz bulunuyor. Daha önce gündeme Fenerbahçe ile gelen ama kulüp başkanı Ali Koç tarafından transferi veto edilen oyuncunun Galatasaray ile anlaşmaya sıcak baktığı öğrenildi. iddaci

Galatasaray’a Gelirse Bonservissiz Gelecek

Yeni sezon için transfer perdesini açan Galatasaray öncelikli olarak orta sahayı güçlendirmek istediği biliniyor. Bu sezon kiralık forma giyen Jena Michael Seri ve Mario Lemina’nın sözleşmelerinin sona ermesi ve Selçuk İnan’ın emekliye ayrılması sonucu Galatasaray’da defansif orta saha arayışları hız kazandı.

Galatasaray’ın bu mevkideki oyuncu arayışları için ilk hedef Werder Bremen ile sözleşmesi sona eren ve şu an kulüpsüz olan milli futbolcu Nuri Şahin olduğu aktarıldı. Werder Bremen ile sözleşmesi sona eren ve bonservisi elinde olan Nuri Şahin’in Galatasaray’da oynamaya sıcak baktığı iddia edildi.

Fatih Terim Takıma Liderlik Yapmasını İsteyecek

Arda Turan’dan takıma liderlik yapmasını isteyeceği tahmin edilen Fatih Terim’in Nuri Şahin’den de aynı misyona benzer bir istekte bulunacağı tahmin ediliyor. Kariyerinde başta Dortmund, Real Madrid ve Liverpool gibi Avrupa’nın dev kulüplerinde forma giyen Nuri Şahin kariyeri boyunca 378 maça çıkarken bu maçlarda 38 gol atıp 68 asist yaptı.

 

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir