Ana Sayfa karma 5 Mayıs 2021

Free tour seçenekleri

İstanbul tarihi dokusu ve görmeye değer yerleri ile birçok turistin ilgisini çeken çok özel bir şehirdir. Bu şehirde yaşayan ve hala İstanbul’un keşfedilmesi gereken en önemli tarihi yapılarını görmeyen kişilerle birlikte İstanbul’u ziyarete gelmiş olan tüm turistler için farklı birçok tur seçeneği bulunuyor. Ancak çok uzun yıllardan beri gelenek haline gelmiş olan ve misafirperverliğin en güzel göstergelerinden birisi olan Free Tour Istanbul ücretsiz turlar ile İstanbul’u keşfetmek çok daha farklı ve keyifli oluyor. Ve İstanbul için ücretsiz turların en gözde temsilcisi olarak Viaurbis biliniyor.

 

Viaurbis bünyesinde her gün aynı saatlerde etkinliği düzenleniyor. Uzman bir tur rehberi eşliğinde İstanbul’un eşsiz tarihi dokusuna ve güzelliklerine doğru giden muhteşem bir yolculuk için sizlerde her gün yanı saatlerde tur başlangıç noktasında bulunabilirsiniz. Deneyimli ve başarılı bir tur rehberi eşliğinde Sultanahmet meydanından başlayan ve küçük Ayasofya’da sona eren harika bir gezi için sizlerde yerinizi alabilirsiniz.

 

İstanbul ücretsiz tur planları

 

Istanbul Free Tour olarak bilinen ve Viaurbis bünyesinde her gün aynı saatlerde ve aynı noktadan başlayan ücretsiz gezi turları ile İstanbul’u keşfedebilirsiniz. Yerli ya da yabancı turistler için hazırlanmış olan bu keyifli tur içerisinde İstanbul’un en özel tarihi mekanlarını görebilirsiniz. Her gün saat 10.30 itibari ile Sultanahmet meydanında bulunan ve Sultanahmet Camii ile Ayasofya arasında bulunan süs havuzu başlangıç noktasında yer alabilirsiniz. dilerseniz Viaurbis online web sayfası üzerinden bu ücretsiz geziler için bir randevu alabilirsiniz. randevu almamış olsanız da, erken bir saatte bu noktada hazır bulunabilir ve tur rehberi eşliğinde yapılacak olan bu keyifli geziye katılabilirsiniz.

Viaurbis tur rehberleri tarafından yapılan bu özel geziler için Free Walking Tour Istanbul yani ücretsiz yürüyüş gezileri ismi veriliyor. İstanbul’un en önemli noktaları arasında yaklaşık olarak 2,5 saat sürecek bir gezi için başlangıç noktasına gitmeniz ve burada kırmızı tişörtlü ya da kırmızı şemsiyeli olan tur rehberini bulmanız yeterli oluyor. Tüm gezi boyunca hiçbir ücret olmadan İstanbul’un tarihi güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir