Ana Sayfa karma 5 Nisan 2020

Fenerbahçe’de Erol Bulut Bombası

Fenerbahçe'de Erol Bulut Bombası

Koronavirüs nedeniyle liglere ara verilmiş olsa da Fenerbahçe önümüzdeki sezonun hazırlıklarına şimdiden başladı. Bu sezon alınan kötü sonuçlar nedeniyle sezon ortasında teknik direktör değişikliğine gitmek zorunda kalan Fenerbahçe'de Ersun Yanal ile yollar ayrılmıştı.

Daha sonra yola aynı zamanda oyuncusu Emre Bölezoğlu ile devam eden Fenerbahçe de beklenen grafiğin yakalanmaması yönetimi harekete geçirdi. Mroyun'da da yer alan haberlere göre yapılan ilk görüşmeler de Erol Bulut ile büyük ölçüde anlaşan yönetimin liglerin başlaması ile birlikte gerekli açıklamaları yapması bekleniyor.

Sportif Direktör Kim Olacak?

Takımın başına Erol Bulut gibi tecrübeli bir teknik adamı getirmeyi planlayan Fenerbahçe yönetimi bu sezon işleri daha sıkı tutuyor. Geçen sezon yapılan hataları tekrarlamak istemeyen yönetim ligi tanıyan bir sportif direktör ile de anlaşarak şampiyonluk için işi daha da sıkı tutacak. Bu doğrultuda yönetimin ligi tanıyan ve daha önce Türkiye'de görev yapmış olan Daum, Zico ve Lucescu gibi duayenler ile görüşmelere başlaması bekleniyor. Üyeleri ile paylaşmak için betwinner da gelişmeleri takip ediyor.

Sportif Direktörlük İçin Kim Daha Ağır Basıyor?

Erol Bulut ile büyük oranda anlaşma sağlayan Fenerbahçe başarılı teknik adamın yükünü hafifletmek için üst akıl düşünüyor. Bu görev için bilindik isimlere yönelen Fenerbahçe de yönteminde hedefler Daum, Zico ve Lucescu olsa bu isimlerden özellikle Daum daha ağır basıyor.

Zico, Daum ve Lucescu Daha Önce Türkiye'de Hangi Takımlarda Görev Yaptılar?

Fenerbahçe tarihinin en başarılı dönemlerinden birisinde teknik direktör olarak görev yapan Zico takımı ile Şampiyonlar liginde çeyrek finale kadar çıkmıştı. Daum ise süper lig de Fenerbahçe ve Beşiktaş takımlarının başlarında önemli başarılara imza atmıştı. Milli takımı gençleştirme projesi ile bilinen Lucescu ise Türkiye'de Beşiktaş ve Galatasaray takımlarında görev yapmıştı. Süper ligi yakından tanıyan teknik adamlar ile sportif direktörlük için görüşen Fenerbahçe önümüzdeki sezona bomba gibi girmeyi düşünüyor. Bu gelişmeler sonrası spor bahisleri daha da heyecanlı bir hal alacak.

 

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir