Ana Sayfa karma 2 Mart 2020

Fazla Sosyal ile İnstagram Hesabınızı Büyütün

Günümüzde sosyal medya uygulamaları oldukça popülerdir. Bu uygulamalar Whatsapp, Twitter, Facebook gibi örneklendirilebilir. Bu sosyal medya uygulamalarının bir örneği de İnstagram’dır.

İnstagram, 2010 tarihinde ilk olarak iPhone için Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından geliştirilen sosyal medya uygulamasıdır. İlk geliştirildiğinde hiç kimse bu kadar gelişeceğini tahmin etmemişti ancak günümüzde kullanıcı sayısı bir hayli artmıştır.

Bu uygulama, insanların gün içinde yaşadığı bir anı, olayı ve hatta bir hayvanı çekerek tüm sevdiklerinin görebilmesi paylaştığı bir uygulamadır. Günlük 80 milyona yakın fotoğraf paylaşılmaktadır. Bu uygulamayı bu kadar cazip yapan şey elbette altında yatan sebeplerdir. Bu sebepler içerisinde elbette uygulama tasarımı, düzeni ve benzeri maddeler bulunmaktadır. Lakin en önemli sebep çekilen fotoğraf ve videolara kullanılabilen filtre adı verilen renklendirmelerdir. Bu renklendirmeler ile çekilen fotoğraf kalitesi ne kadar kötü olursa olsun daha canlı ve albenili gözükmektedir. Bu sebepten İnstagram günümüzde bu kadar meşhur bir sosyal medya uygulaması haline gelmiştir.

İnstagram günümüz koşullarında yeni bir insanla tanışmaya yardımcı olmaktadır. Size önerilen kişiler listesinden veya arkadaşlarınızın takip ettiği veya takipçi listesinden gördüğünüz bir kişiyle tanışabilirsiniz. DM adı verilen ve açılımı direct message olan mesaj gönderme seçeneği ile uygulamayı bir Whatsapp gibi kullanabilirsiniz. Lakin bunu yaparken bazı kriterler önem kazanmaktadır. Bu kriterlerin ilk sırasında takipçi sayısı gelmektedir.

Takipçi sayısı sizin içeriklerini beğenerek takip eden kişi sayısını göstermektedir. Günümüzde fazla sayıda takipçiye sahip olmak daha olumlu bir şeydir. Zaten ünlüleri ünlü yapan bir şeyde budur. Takipçi sayısını arttırmak için belirli yöntemler vardır. Ünlü sayfaları takip edip, gönderilerine yorum yapıp takipçi kazanmak buna örnektir. Ancak bu ve bunun gibi yöntemler zaman ve emek isteyen yöntemlerdir. Kesin olacak gibi bir kesinliği de bulunmamaktadır. Tüm bu yöntemler arasında en mantıklı seçenek İnstagram takipçi satın al paketleri gözükmektedir. Belirli bir fiyat karşılığı aldığınız Bahsettiğimiz paket ile istediğiniz takipçi sayısına ulaşabilirsiniz. Hem de bu yöntemi yaptığınız kolay kolay anlaşılamamaktadır. Siz de dilediğiniz takipçi sayısına kolayca ulaşmak istiyorsanız sitemizi ziyaret ederek kendinize uygun İnstagram takipçi paketinizi seçebilirsiniz.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir