Ana Sayfa karma 1 Mart 2020

Faturaya Kredi Fırsatını Hiç Duydunuz mu?

Kredi, her insanın hayatında bir kez dahi olsa çekeceği bir zorunluluktur desek yalan söylemiş olmayız sanırım. Ev almak, araba almak için çekilen krediler günümüzde artış gösterse de ihtiyaç kredileri de her zaman için bankalara en çok başvurulan kredi türü olmuştur. Peki, bankalar size kredi konusunda olumlu bir dönüş yapmazlarsa ne olacak? İşte o zaman işler biraz karışıyor. Çünkü para ihtiyacını çoğu kişi sadece bankalardan karşılamaktadır. Ancak biz size farklı bir yol göstereceğiz. Faturalı hatta kredi ile birlikte sizlerde artık nakit konusunda bir sıkıntı çekmeyeceksiniz.

Ekonomik olarak zorlu günlerden geçtiğimiz bu zamanlarda bankalar kredi konusunda oldukça titiz davranıyorlar. Başvuru sayısının ve dosya sayısının çok olduğu zamanlarda neden dahi yazmadan başvuruları ret etmektedirler. Bunlarla hiç uğraşmadan kolayca nakit ihtiyacınızı giderebileceğiniz pek çok farklı yöntem vardır. Hepsinin yasal olması ise bu işin en iyi taraflarından bir tanesidir.

Hattın üzerine alınacak bir cep telefonunda bütün sorumluluk alan kişiye aittir. O telefona sahip olduktan sonra telefon konusunda ne yapacağını sadece kendisi bilir. Hiç kimsenin karışamadığı bu durumda telefonu neden satıp para ihtiyacınızı karşılamayasınız ki?

Faturaya Kredi

Fatura üzerine alacağınız cep telefonlarında bir takım özelliklere sahip olmanız gerekir. Bunlar:

  • Faturayı en azından 6 aydır kullanıyor olmanız gerekir.
  • Kullandığınız süre boyunca kesinlikle faturalarda bir aksama durumunun olmaması gerekir.
  • Son 2 yıl baz alınarak geçmişe doğru gidildiğinde herhangi bir cihaz kampanyasında geciktirdiğiniz taksitin olmaması gerekir.

Faturalı hatlara kredi konusunda en dikkat etmeniz gereken noktalar bunlardır. Bunların haricinde ufak tefek şeylerde çıksa da bu konu başlı başına özel bir ihtimas ister. Özellikle konu hakkında bilgi sahibi bir tanıdığınız varsa onunla da görüşebilirsiniz. Dilerseniz sitemize gelerek konu hakkında çok daha detaylı uzman yazılarına göz atabilirsiniz. Günümüz ekonomik koşulları altında nakit sıkışıklığının her an olabileceğini ve bu konuda gereken bilgiye sahip olmanızın hayati derecede önemli olduğunu asla unutmayın.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir