Ana Sayfa karma 15 Şubat 2021

Ezan Sonrası Namaz Vakitleri

Müslüman toplumlar da namaz kılan veya kılmayan herkes ezan sesi ile huzura kavuşurlar. İçinde bulunan topluluk için ezan vakti en değerli vakitler arasında yer alır. Öyle ki bazen insanlar çalışma ortamlarındaki gürültüden veya özellikle kış aylarında kapı pencerelerin kapalı olmasından dolayı ezan sesini duyamazlar. Bu yüzden namaz ibadetlerini yapmakta zorlanabilirler.

Ezanvaktipro ismi ile geliştirilen uygulama, tüm vakitlerde okunan ezanları sesli olarak akıllı cihazlar da seslendirirler. Bu sayede kullanıcısı ezanın sesini duyarak namaz ibadetini yapması gerektiğini anlar. Ezan vakitlerine oldukça duyarlı olan uygulama, kullanıcısına namaz vakti geldiğinde veya geçmek üzere olduğunda da hatırlatmalar yapmayı ihmal etmez.

Kullanıcısına en iyi alternatifleri sunan uygulama, birçok kişi tarafından yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Cebinize Gelen Günlük Ayetler ile Hayatınıza Yön verin

Ezan vakitleri ve namaz vakitlerini zamanında seslendirmesini yapan uygulama, kullanıcısına günlük ayetler ile de huzur dolu günler yaşatır. Sıkıntılara yön veren, mutluklara sabretmesini öğreten uygulama ile online olarak Kuran okumak veya dinleme özelliği ile de kullanıcısına huzur dolu anlar yaşatır.

Gönül rahatlığı ile kullanılacak olan Ezanvaktipro uygulaması, Türkçe ve Arapça çevirileri ve yazıları ile Kuran bilen bilmeyen herkesin yardımcısı olmaya devam ediyor. Ücretsiz bir şekilde akıllı cihazınıza tanımlayacağınız uygulama, ibadetlerinizi zamanında yapmanıza vesile olur. Aynı zaman da günlük olarak okumanız gereken Kuran surelerin takibini yapmanızda da en ideal yöntemler arasında yer alır.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir