Ana Sayfa karma 8 Aralık 2020

Envoy Stand Olarak Biz Kimiz?

 

Üretilen her ürünün hakkını vererek tanıtılması gerektiğine inanıyoruz. Tanıtımı doğru yapılan ürün yeterli müşteri kitlesine ulaşarak üretiminin amacına ulaşmış olur. Günümüzde tüketim alışkanlıkları arttıkça ihtiyaçlar doğrultusunda ürün çeşitliliği de doğru orantılı bir şekilde artmaktadır. Müşteri kitlesine bir ürüne ihtiyacı olduğuna, ürünü dikkat çekici ve doğru bir şekilde tanıtımını yaparak hissettiririz. Ürünün tanıtımı bu yüzden çok önemlidir. Firmamız tam olarak size ve ulaşabileceğiniz müşterilerinize uygun standları belirlemek için faaliyet göstermektedir.  Bugüne kadar birçok marka ile işbirliği yaparak, ürünlerini müşterilerine en uygun biçimde sunmayı başardık. Ürün teşhir standı alanında ulusal ve uluslar arası pek çok firmaya tedarik sağlayan işletmemiz markalarınızın tanınırlığı için çalışıyor.

Stand Nedir?

 

Stand sadece ürünlerimizi doğru bir biçimde organize etmemizi ya da ürünlerimizin sadece satışını yaptığımız bir araç değildir. Doğru stand kullanımı ekstra bir çaba harcamadan ürünlerin reklamı yapılabileceği gibi müşteri kitlesinin beğenisine sunularak ürünü cezbedici hale getirmektedir.  Kullanılan malzeme, kalite ve stile, hayal gücü eklendiği zaman kazılan başarıları, çalıştığımız markalar ile paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Firmamız tarafından en sık üretilen stand, firmaların sıklıkla tercih ettiği ahşap stand çeşitleridir. Kurulumunun kolay olması ve kullanım ömrünün uzun olması bunda etkendir. Metal stand ise daha ağır ürünlerin sergilendiği yapı marketler tarafından tercih edilmektedir.

Ahşap Standlar

 

Sergilenecek ürünü kaliteli, gösterişli ve de yaygın kullanımı açısından Ahşap Stand Modelleri bugüne kadar en çok tercih edilen ürünlerimizden biridir. Sergilenecek ürüne göre boyut ve kullanılacak malzeme ile birlikte oldukça dikkat çekmekte ve uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır.  Seçilen ahşap, suntalama, mdf, ham malzeme ve usta işçilik ile birlikte hayallerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak ahşap standlara dönüşüyor.

Metal Standlar

 

İhtiyaçlar doğrultusunda kullanılacak alan ve sergilenecek ürüne göre bir diğer stand seçeneğimiz metal standlardır. Pratik, işlevsel ve uzun ömür beklentilerini yerinde karşılayan bu stand seçeneğimizde bulunduğu ortamda oldukça dikkat çekmektedir.

Firmamız bünyesinde çalışan uzman personelimiz ile birlikte isteklerinize cevap bulabileceğiniz tasarımlarla, stand çeşitlerine ve modellerine ulaşmanız mümkün. Kullanılan malzeme, işçilik ve stand çeşidine göre belirlenen fiyatlar hakkında bilgi almak için sizleri firmamıza bekliyoruz.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir