Ana Sayfa karma 18 Mayıs 2020

En Uygun ve Hızlı Veri Kurtarma İşlemi

Veri veya yabancı dildeki adıyla data bilgisayar üzerinde saklanan dosyalar demektir. Aslında, bu terim sadece bilgisayar ile de sınırlanmamalıdır. Çünkü günümüz teknolojisinde her ürünün bir veri saklama kapasitesi vardır. Bu verilerin kaybı bazen ciddi sorunlara neden olabilmektedir. Suç ve bilişim teknolojilerinde genel olarak bu verilere ihtiyaç duyulmaktadır. İşte biz de polisin yetersiz olabileceği bazı durumlarda bir data kurtarma işlemi yaparak gelişen teknoloji de bu belgeleri geri getirebiliyoruz.

Öncelikle geri istenilen dosya belirlenir. Ardından silim zamanı tahmini olarak hesaplanır ve ardından kurtarma için gerekecek yollar bulunur. Bu yollar bulunurken de dosyanın türü, boyutu, uzantısına göre veri kurtarma merkezimizde işleminin yapılacağı ölçülmektedir. Bazı kimseler için veri oldukça önemli değildir fakat eğer bir suç olayını aydınlatmak istiyorsanız inceleyeceğiniz ilk şey belki de verilerin nereden ulaştığı ve nasıl ulaştığıdır.

Bu yolla aslında derinlemesine düşündüğünüz zaman dataların kurtarılması büyük bir önem teşkil etmektedir. Siz de veri kaybı yaşadıysanız, her ne türlü olursa olsun, bize gönderin ve biz de verilerinizi kurtarmak için elimizden geleni yapalım. Unutmayın, her suçlu giderken ardından bir iz bırakır ve bu iz silinmiş bir data dosyası bile olabilir. Veri kurtarma bizim işimiz. Hemen firmamıza ulaşarak siz de veri kurtarması talebinde bulunabilirsiniz.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir