Ana Sayfa karma 30 Eylül 2020

En iyi Salt Likit Nedir?

Likitleri anlayabilmek için ilk önce elektronik sigarayı tam anlamıyla kavramamız gerekmektedir. Elektronik sigaralar bir araç olup içerisine konan likit adı verilen sıvıları buharlaştırarak hava yoluyla ciğerlere çekilmesini sağlamaktadır. Elektronik sigaralar iç kısımda sıcak denebilecek bir sıcaklık oluşturup bu sıcaklık sayesinde likit’in buharlaşmasını sağlar. Ancak likit hava ile temas edene kadar duman haline bürünmez. Ne zamandaki insan elektronik sigara içindeki buharı hava ile içine çeker işte o anda o buhar açığa çıkar ve likit özelliği ne ise elektronik sigara da o özelliği açığa çıkarır.

 

Yani basit bir tanım yapacak olursak elektronik sigara sadece bir ısıtıcı ve bu ısıtıcılar içerisinden sıvıyı ısıtıp buharlaştırırlar. Buradan da net olarak anlaşılacağı gibi her şey bir likit ile başlıyor.

 

Likit veya salt likit kavramları ilk etapta karışık gelebilir. Ancak son derece basittir. Likitler belli nikotin oranlarına göre ayrılmaktadır. Dolayısıyla salt likit’ lerde bilin nikotin yerine nikotin tozu barındırmaktadır. Bu nikotin tuzu etken bir maddedir ve sigara içmeye en yakın hissiyatı bu salt likitler vermektedir.

 

Salt Likit Nikotin Barındırır Mı?

 

Sigara içme alışkanlığı olan bir insan salt likit dışında diğer likitleri kullandığında elektronik sigarayı beğenmeyebilir. Çünkü damak tadına ilk etapta tuhaf gelecektir. Ancak salt likit kullanılırsa işte o zaman gerçek sigara hazzı yaşar. En iyi elektronik sigara dahi likit’e göre performans gösterir veya göstermez. Bu yüzden likit son derece kaliteli ve güvenilir yerden alınması gerekmektedir.

 

Güvenilir ve orjinal salt likit arıyorsanız elektronik sigara fiyatları için de en uygun web sitesi olan www.podmodturkey.com sitesinden temin edebilirsiniz. Podmod Türkiye ayrıcalığı ile güven ve en hızlı teslimat seçeneğiyle siparişlerinizi adresinizde teslim alırsınız.

 

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir