Ana Sayfa karma 4 Nisan 2020

Dorukhan’ın Menajerinden Yalanlama Geldi

Dorukhan’ın Menajerinden Yalanlama Geldi

Son dönemde spor kamuoyunda Beşiktaş yönetimi ile Dorukhan Toköz arasında sözleşmenin uzatılması konusunda anlaşma sağlandığı ve imzaların atıldığı haberleri oyuncunun menajeri Necdet Ergezen tarafından yalanlandı.

Görüşmeler 2020 Ocak Ayında Son Buldu

3 yaşında ki başarılı oyuncu ile 1,1 milyon avro bedelle ile anlaşıldığı ve sözleşmenin uzatıldığı haberleri birçok internet sitesinde yer almıştı. Bilindiği gibi Beşiktaş yönetimi Dorukhan’ın yıldızı parladığı geçen seneden itibaren oyuncunun menajeri ile sözleşme uzatılması konusunda görüşmeler yapıyordu. Fakat oyuncunun istediği rakam ile Beşiktaş’ın önerdiği rakam arasında dağlar kadar fark olması ile sözleşme uzatma görüşmeleri tıkanmıştı.

Bu anlamda en son 2020 yılı Ocak ayında yapılan görüşmede de anlaşma sağlanamaması ile görüşmeler sonlandırılmıştı. Son günlerde anlaşma sağlandığı yönündeki haberler ise bizzat oyuncunun menajeri tarafından bugün yapılan açıklamada yalanlanmış oldu. Domdombet ile tüm transfer haberlerini yakından takip edebilirsiniz.

Dorukhan’ın Menajerinden Ket Açıklama

Oyuncunun menajerinin sosyal medya hesabı Twitter’dan yaptığı açıklamada “Dorukhan 1.1 milyon avro bedelle sözleşme yeniledi” başlığının gerçeği yansıtmadığını açıkladı. Deneyimli menajer Dorukhan için Beşiktaş Kulübü ile gerçekleştirilen sözleşme yenileme ve uzatma görüşmelerinin yaklaşık 6 aylık görüşme süreci sonucunda ortay noktaya ulaşılamadığı için bittiğini belirti. Domdombet giriş adresinden bu transferler ilgili gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz.

Dorukhan Bu Yaz Yuvadan Uçabilir

Sakatlanmadan önce performansı ile büyük bir ilgi toplayan genç yeteneğin anlaşma sağlanamaması durumunda bu yaz yurt dışına transfer olabileceği ifade ediliyor. Beşiktaş’ın içinde bulunduğu mali durum göz önüne alındığında anlaşma sağlamanın oldukça zor olduğu görülüyor. Domdombet yeni adresi ile gelecek sene Dorukhan’ı yeni takımında izleyebilirsiniz.

 

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir