Ana Sayfa karma 4 Ocak 2020

Donmadan Film İzle

İnternet ortamında yayın yapan birçok film sitesi çeşitli nedenlerden dolayı ziyaretçilerine kaliteli bir film izleme seçeneği sunamamaktadır. Bunun nedenlerine baktığımız zaman internet sitesinin içerisinde yer alan reklamların sayfayı ağırlaştırması, kalitesiz kaynaklardan yayın yapması, film boyutunun gereğinden büyük olması gibi sebepler filmin ağır bir şekilde yani donarak izlenmesine neden olur. Bu konularda ziyaretçiler birçok şikayetini çeşitli platformlarda dile getirmektedir. Biz de bu konuda gerekli sorumluluğu üstlenerek ziyaretçilerimizin platformumuzda donmadan film izlemesi için tüm alt yapı çalışmalarımızı tamamlamış durumdayız.

Film İzlemek Bir Zevktir

Film izlemek kişinin sosyalleşme aktivitelerinden biridir. Bazen can sıkıntısında bazen yeni bir ufkun açılması, farklı bakış açısı kazanabilmek ya da zaman öldürmek için film izlemek yapılan aktivitelerin başında gelmektedir. Bu düzlemde film izlemek için internet üzerinden yayın yapan platformları sık sık kullanmaktayız. Sürekliliği sağlayamayan veya arşivi yeterli olmayan platformlar bir yana sitemizdeki alt yapı çalışmalarını bu düzlemde sürdürüp eksiksiz bir şekilde filmleri Türkçe dublaj veya orijinal dilinde olacak şekilde farklı kaynaklardan isteğinize göre seçip izleyebilirsiniz. Geniş film arşivi ile elinizdeki seçenekleri çoğaltırken siz film izlemenin zevkine en iyi şekilde varacaksınız.

İster Tek Parça İster Parça Parça Film İzle

İnternet sitemizde yayınladığımız film arşivinin tamamında tek parça veya part adı verilen bölüm sistemi mevcuttur. Bunun olmasının sebebi çeşitli internet hızı kaynaklı problemlerin önüne geçebilmek içindir. Tek parça filmlerin boyutu fazla olduğu için yüklemesi yavaş internet hızlarında daha yavaş olur. Lakin parçalı bir şekilde yayınlanan filmlerde birinci parçayı siz izlerken ikinci parçanın arka planda yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Böylece filmleri donmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz. İnternet hızınıza göre filmleri izleme seçeneğine sahipken tek seçim şansınız bu yönde değildir. Filmleri orijinal ve seslendirmeli biçimleri ile yayınlamaktayız. Bunun için bir filmi orijinal dilinde izlemek istiyorsanız altyazılı seçeneğine tıklayarak filmi orijinal dilinde Türkçe alt yazı eklenmiş bir biçimde izleme seçeneğine de sahipsiniz. Tek yapmanız gereken platformumuzu ziyaret edip istediğiniz türde yer alan istediğiniz filmi seçmek ve izlemeye başlamak.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir