Ana Sayfa karma 3 Ağustos 2020

Diyette Online Dönem Başladı 

Diyette Online Dönem Başladı

 

Kilo vermek istiyorum diyorsunuz ancak ne yapacağınızı bir türlü bulamıyorsunuz. Yerli bir girişim olan DiyetGen platformu sağlıklı beslenme ve diyet ile ilgili konularda danışmanlık vermeye başladı.

DiyetGen platformunda listelenen diyetisyenlerden online diyet randevusu veya diyetisyenlerden doğrudan randevu alabiliyorsunuz. Kilo verme sorunu yaşayanlar yada kilo almak isteyenler için güvenli ve takipli bir hizmet veren DiyetGen platformu ile istediğiniz fiziksel görünüme kavuşabilirsiniz.

 

DiyetGen Nedir ?

Diyetgen ; Türkiye’de diyetisyenleri listeleyen ve hizmetlerini ön plana çıkaran , yayınlarını yayınlayan sağlıklı beslenme ve diyet platformudur. Diyetisyen Randevu alma gibi seçenekleri ile dikkat çeken platformun en büyük özelliği diploma kontrol sistemi. Yani sistemdeki tüm diyetisyenlerin diplomaları YÖK doğrulama sistemi kullanılarak doğrulanıyor. Sizleri sahtekarlıktan korumak için geliştirilen bu sistem ile lisansı olmayanların hizmet vermesi engellenmiş oluyor.

 

Online Diyet Kolaylık Sağlıyor

 

Online Diyet bir çok insana zaman kazandırıyor. Özellikle teknolojik altyapıların gelişmesi ve ülkemideki sağlık profesyonellerininde teknolojik altyapıları kullanmasıyla artık evinizden oturarak danışmanlık alabilir hale geliyorsunuz.

Bu platform sizi bir çok yükten kurtarıyor. Mesela en büyük sorun kilo vermek isteyenler için ilgi fiyaskosu , bu sistemde hizmeti almaya başladığınız andan itibaren diyetisyeninizin ilgisi ve alakası ile ilgili takip süreci başlıyor. Yani sizin memnun olabilmeniz için sistemin genel bir kalite politikası mevcurt. Buda önemli bir araç aslında çünkü bir çok diyetisyen hizmeti verme sırasında ya ilgilenmiyor yada bir zaman sonra sizinle arasındaki bağı kopartıyor.

Diyetisyeniniz Gerçekten Diyetisyen Mi ?

Diyetisyen bulduğunuzu farz edelim gerçekten diyetisyen olup olmadığını ancak sizlerle diplomasını paylaşırsa bilebiliyorsunuz. Ancak DiyetGenin diploma doğrulama sistemi ile zaten sitede yayınlanan tüm diyetisyenlerin lisans numaraları doğrulanıyor.

Bu nedenle gönül rahatlığı ile sistemden online randevu alabilirsiniz.

Ön Randevu Ücreti Yok

İnternet sitesi üzerinden aldığınız randevular için ücret ödemiyorsunuz , ödemeler için platformun taban ve tavan fiyatları mevcut diyetisyenler o fiyatın altında yada üstünde fiyat veremiyor. Yani 500 liralık diyet listesi ile 150 TL lik diyet listesi arasında ne fark var diye sormak zorunda kalmıyorsunuz. Çünkü bu iki aşırı uç fiyat politikası tamamen yanlış. İnsanlar sağlık hizmetlerini daha şeffaf şekilde almak istiyor. Bu nedenle internet sitesinin diyetisyen fiyatlarını inceleyebilirsiniz

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir