Ana Sayfa karma 19 Nisan 2021

Dış Cephe Temizliği Fiyatları Ne Kadar?

Dış cephe temizliği hizmeti verirken dış cephenize zarar vermeyecek yüksek kalitede temizlik hizmetini uygun fiyatlar ile size sunmayı amaçlıyoruz. Ekiplerimiz binanızı keşfe geldikten sonra dış cephe temizliği fiyatları hakkında net bir bilgi veriyoruz. Binanızın yüksekliğine, binanızın dış cephe malzemesine, öncesinde ilaçlama gerekip gerekmediğine, yapılacak olan temizliğin kapsamına göre fiyat belirliyoruz.

 

En İyi Dış Cephe Temizliği Şirketi

Binanızın dış cephesinin yüzeyinde dış etkenler kaynaklı, göz zevkinizi bozacak bir katman oluştuğunda, dış cephe temizliği hizmetimiz ile kısa sürede bu tabakayı temizliyoruz. Binanızın dış cephesine zarar vermeden, dış cephe malzemesinin özelliğini yitirmesini ve bozulmasını engelleyerek profesyonel dış cephe temizlik hizmeti veriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir dış cephe temizliği firması olarak, uzman ekiplerimiz tarafından dış cephenizin temizlenmesini sağlıyoruz. Yağmur suyuna karşı akışkanlık sağlayan, kirlerin ve tozların yüzeye tutunmasını en aza indirgeyen malzemeler ile binanızın dış cephesini temizliyoruz.

İstanbul’da kesintisiz hizmet veren firma dış cephe temizliği, dış cephe cam temizliği, dış cephe cam temizleme gibi tüm ihtiyaçlarınızda bir tıklama uzağınızda.

Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılır?

Dış cephe temizlik ihtiyaçlarınız konusunda profesyonel hizmet veren firmamız, öncelikle temizlik sürecini planlayabilmek adına keşfe gelir. Binanızın ilaçlama ihtiyacı varsa, temizliği de kolaylaştırabilmek için ilaçlama yapıldıktan sonra temizlik aşamasına geçiyoruz. Yüksekliği fazla olan binalarınızda vinç platform iskele gibi yükseltici araçlar ile temizlik hizmeti veriyoruz. Özel makineler ile arıtılmış ve ayrıştırılmış saf su elde ederek bu saf su ile dış cephenizi temizliyoruz. %100 hijyen için en iyi dış cephe cam temizleme malzemelerini kullanarak dış cephenizdeki kirleri gevşetiyoruz. Ayrıca fırçalama yöntemi ile de yüzeydeki toz ve kirlerin çıkartılmasını sağladıktan sonra dış cephenizi tekrar duruluyoruz. Durulama aşamasında saf su kullandığımız ve kimyasal ürünler tercih etmediğimiz için binanızın ilerleyen zamanlarda daha geç kirlenmesini de sağlamış oluyoruz.

Profesyonel bir ekip ile iş güvenliği kurallarına dikkat ederek dış cephe temizliği yapıyoruz. Binalarınızın yüksekliği arttıkça risk de arttığı için sağlık durumu yükseğe çıkmaya elverişli olan, tecrübeli ekipler ile temizlik hizmeti veriyoruz. Memnuniyetinizi önemseyen bir firma olarak istekleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda temizleme yöntemi belirleyerek binalarınızın dış cephelerinin daha uzun ömürlü olmasını amaçlıyoruz.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir