Ana Sayfa karma 16 Ocak 2020

Curcumin 500 Resmi Satış Sitemizde!

Curcumin 500 Resmi Satış Sitemizde!

Aradığınız ürün için satın alma adımlarını başlatacağınız ve ilerleyen her aşamada pratik bir şekilde devam edeceğiniz, hızlı teslimat ile kısa sürede orijinal ürününüze kavuşacağınız adres resmi satış sitemizdir. Sipariş formunda gereksiz ve uzun sorular sorulmaz. Aksine hemen tamamlayabileceğiniz sadece gerekli ve kısa cevaplardan oluşan form ile oturduğunuz yerden çabuk bir şekilde ürün talebinde bulunabilirsiniz. Evinizde ve ya iş yerinizde internet erişiminiz var ise bu işlemi vakit kaybetmeden yapabilirsiniz. Sonrasında ise arkanıza yaslanarak sadece paketinizin gelmesini bekleyebilirsiniz. Sorunsuz teslimat gerçekleştikten sonra ürünün tam olarak sahibi olursunuz ve istediğiniz bir anda kullanabilirsiniz.

Aynı Gün Kargo!

Verdiğiniz sipariş ışığında aynı gün işlemleriniz başlatılmaktadır. Sipariş bilgileriniz ilgili birimimizin ekranına düştüğünde kişisel bilgileriniz teslimat için kullanılır. İstediğiniz kargo şirketine özenle hazırlanmış olan paketiniz verilir. Aynı gün başlayan işlemler adresiniz neresi olursa olsun bir ile iki iş günü süresi zarfında ayağınıza kadar gelir. PTT Kargo, Aras Kargo ve MNG kargo kalitesiyle taşınan ürün paketiniz güler yüzlü çalışan tarafından yalnızca size teslim edilir.

Kapıda Ödeme Yöntemi

Satın almak istediğiniz ürün ve ya ürünler için ödeme yapmak neredeyse alış verişinizin son adımıdır. Bunun için kullanabileceğiniz birkaç yol bulunmaktadır. Kapıda ödeme yönteminde paketiniz size teslim edilirken dilerseniz nakit para ile dilerseniz kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Havale ve EFT ise online ödeme yapabileceğiniz diğer alternatiflerdir.

Kullanım Önerisi

Ürün şase olarak bulunmaktadır ve akşam öğününüzden önce yoğurdunuza karıştırarak kullanabilirsiniz. Haftada 5 akşam kullanımı önerilmektedir.

Altın Yoğurt Kürü ve Kavruk Zerdeçal Bileşenleri

Ürün içinde altın yoğurt kürü ve kavruk zerdeçal ile beraber arı sütü ve propolis, ceylon tarçın, okyanus yosunu spirulina ve zencefil kullanılarak elde edilmiştir. Bitkisel içeriği ile beğeni toplamaktadır.

Fiyatlar

10 günlük kullanım için 49 tl + 9 tl kargo ücreti, 30 günlük kullanım için ürün 98 tl + 9 tl kargo ücreti, 50 günlük kullanım için 149 tl + ücretsiz kargo olarak satıştadır.

 

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir