Ana Sayfa karma 9 Ocak 2020

Çukur Dizisi Şarkıları

Çukur Dizi Müzikleri indir
Ay Yapım imzası taşıyan ve Show TV ekranlarında izleyenleri ile buluşan Çukur dizisi, sadece oyuncu kadrosu ve eşsiz senaryosu ile değil, ayı zamanda müzikleri ile de zirveye yerleşmeyi başarmıştır. Çukur dizinin en önemli özelliklerinden biri de içeriğine uygun şarkı üretmek ve bulmaktır. Bu anlamda, Eypio’nun seslendirdiği Gömün beni Çukura isimli şarkının oldukça etkili olduğunu net bir şekilde ifade etmek mümkündür.
Eypio, şarkıyı dizi için özel olarak hazırlamıştır. Bunun yanında şarkının Youtube üzerinden on milyonlarca kişi tarafından izlendiğini ifade edebiliriz. Çukur’un orijinal müzikleri genel olarak Toygar Işıklı tarafından bestelenmektedir. Vartolu ile özdeşleşen ve Mihriban türküsü de bu anlamda oldukça dikkat çekiyor. Musa Eroğlu’nun eşsiz yorumu ve sözleri Abdürrahim Karakoç tarafından Mihriban Türküsü, izleyenleri oldukça duygulandıran sahnelerin yaşanmasına neden olmaktadır.

Çukur Şarkıları

Bunun yanında dizi Heyecanı Yok ve Zalım gibi şarkılar ile de dikkat çekiyor. Gazapizm tarafından seslendirilen Heyecanı yok şarkısı, oldukça geniş dinleyici kitlesine ulaşmayı başardı. Zalım ise Ceylan Ertem tarafından seslendirilmektedir.
Çukur dizisi aynı zamanda Erkin Koray, Cem Karaca, Yavuz Çetin ve Neşet Ertaş gibi efsanelerin eserlerine de yer vermiştir. Son Feci Bisiklet ve Replikas isimlerinin de şarkılarının da kullanıldığı dizi, bu anlamda ne kadar özenli olduğunu sizlere aktarmaktadır.
Çukur Adaletin Bu Mu Dünya İndir
Çukur dizisi, dizi müzikler indirmek ve mp3 formatında dinlemek için bizleri takip etmeye devam edebilirsiniz. Çukur, yeni sezonda yeni parçalara yer vermeye devam ediyor ve bu anlamda oldukça ilgi çekmeyi başarıyor. Siz de en yeni şarkıları sitemiz üzerinden çok rahat bir şekilde takip edebilir ve mp formatında dinleme şansına sahip olabilirsiniz.

Çukur uzun zamandır TV ekranlarında, en fazla izlenen Türk dizisi olma özelliğini koruyor. Bunda dizi içinde yer alan şarkıların da önemli rol oynadığını ifade edebiliriz. Çukur dizi müziği indir özelliği sunan dizimiz, aynı zamanda diğer dizilere ait müzikleri de indirmeniz için sizlere seçenekler sunuyor. Bunları takip etmek için sitemize giriş yapabilirsiniz.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir