Ana Sayfa karma 24 Eylül 2021

Çember Makinesi

Uzun yıllardır sektörde varlığını sürdüren Onare, çember makinesi, ambalaj çemberi ve hasar önleyici endüstriyel sarf malzeme alanında dünyanın en büyük üreticilerinin Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Makinelerimiz ile ürünlerinizin en hasarsız şekilde sevkiyatını amaçlayan firmamız, alanında profesyonel keşif ekibi ile de sizlere hizmet vermektedir. Onare keşif ekibi; firmanızın sevkiyat bölümü ile sürekli irtibat halinde çalışır ve ürünleriniz için hangi ambalaj ve çember makinesi tercih etmeniz gerektiği konusunda sizleri bilgilendirir. Böylece ürünleriniz daha sağlam paketlenir ve nakliye esnasındaki kontaminasyonlardan korunmuş olur.

Onare müşterilerine sunmuş olduğu özel periyodik bakım ve servis anlaşmaları sayesinde zamanı gelen parça değişimleri, makinenizin bakımları ve aşınmaları kontrol ederek sizlere detaylı bir rapor halinde sunar. Ayrıca engin stok yönetimi tecrübesiyle ihtiyaç duyduğunuz tüm yedek parçalar anında temin edilir. Yedek parçalarımızın tamamı orijinal olup, alanında profesyonel servis ekibi tarafından değişimi yapılır.

Üretimde sürekliliğin sağlanması adına Onare servis ekibi, sizlere 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizlere ulaşarak makinenizin arızası hakkında bilgi edinebilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

 

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir