Ana Sayfa karma 17 Mayıs 2021

CDK Serisi Darbeli Kırıcı Oldukça Avantajlıdır

Darbeli kırıcılar taş kırma ve eleme tesislerinin olmazsa olmazlarıdır. Sert taşları bile kolayca kırarak küçük taşlar haline getirebildikleri için birçok tesiste yer almaktadır. Küçük tesislerde büyük tesislerde bu kırıcıları tercih etmektedir. Peki bu kırıcılar içerisinden çok daha öne çıkan ve çok daha avantajlı bir seri var mı? Cevap evet. Uğurmak tarafından üretimi gerçekleştirilen CDK serisi darbeli kırıcı seçenekleri çok daha büyük avantajlar sağlıyor. Rotor, pandül sistemi ve aşınma plakalarını tam bir uyumla kullanan Uğurmak markası son derece yüksek performanslı ve aynı zamanda düşük maliyetli darbeli kırıcıları üretmiş.

Tesisler için maliyet oldukça önemlidir çünkü bir tesisin amacı kazanmak ve aynı zamanda güzel üretim gerçekleştirmektir. İyi bir üretimi de ancak iyi ekipmanlarla gerçekleştirebilirsiniz. CDK serisi darbeli kırıcıların tüm gerekli imkanları sunduğundan bahsedilebilir. Küçültme oranı yüksektir, kapasitesi ve performansı yüksektir, bakımı kolaydır ve kolayca kurulabilir. Bütün bu özelliklere sahip bir darbeli kırıcıya sahip olmak isterseniz Uğurmak markasının web sitesine gitmelisiniz.

Hacon Serisi Konik Kırıcı Teknolojide İleridir

Ekipmanlar ne kadar teknolojikse alanında o kadar üstünlerdir diyebiliriz. Uğurmak markası bunun bilincinde olarak yaptığı her işte en üst düzey teknolojiyi kullanmıştır. Bu yüzden kendiniz için en doğru seçenekleri arıyorsanız Uğurmak ismini aklınızda bulundurmanız mantıklı olacaktır. Hacon serisiyle bunu gösteren marka konik kırıcı alanında da başarısını ortaya koymuştur. Geliştirilen konik kırıcılar makinenin bozulmaması, zarar görmemesi için acil durumlarda tedbir almasını sağlamıştır. Bu sayede makineler size zarar ettirmeyecektir.

Dik Milli Kırıcılar İçin En İyi Tercih UDK Serisi

Dik milli kırıcılar tesisteki son işlemler için kullanılmaktadır. Dik milli kırıcılartaş kırma ve eleme tesislerindeki son noktayı kullanmak için kullanılırlar. UDK serisiyle dik milli kırıcıların boyut atladığını söyleyebiliriz çünkü UDK serisi diğer dik milli kırıcıların arasından kolayca fark edilmektedir. Serinin çok fazla avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlarından birkaçı şöyledir: kübiklik oranının yüksek seviyede olması, enerji maliyetini düşürmesi, kolayca çalıştırılması ve çevreye yüksek ses gibi zararlar vermemesi.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir