Ana Sayfa karma 12 Şubat 2020

Burun estetiği tekniği ve burun estetiği fiyatları nasıl belirlenir ?

Burun estetiği yani Rinoplasti ameliyatı kemerli, uzun veya büyük bir yapıya sahip istenmeyen burun görüntüsünün estetik, yüz ile uyumlu ve doğal görünen bir hale getirilmesidir. Burun estetiği ameliyatları danışanın ihtiyacı ve detaylı muayene doğrultusunda Açık Rinoplasti ameliyatı ve Kapalı Rinoplasti ameliyatı olarak 2 farklı şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Burun estetiği ameliyat tekniği ve burun estetiği fiyatları  danışanın ihtiyacı ve detaylı muayene doğrultusunda Açık Rinoplasti ameliyatı ve Kapalı Rinoplasti ameliyatı olarak 2 farklı şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Açık Rinoplasti Ameliyatı

Açık rinoplasti ameliyatı, burun delikleri arasında küçük bir kesi kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Böylelikle burun estetik ameliyatı esnasında operasyon alanında kapsamlı erişim sağlanır. Burnunuz eğri, kemerli, uzun, büyük veya nefes alma sorunu yaşıyorsanız Açık Rinoplasti ameliyatı sizin için en uygun yöntemdir.

Kapalı Rinoplasti Ameliyatı

Kapalı rinoplasti ameliyatı, burun ucunda kesik oluşturmadan burun içerisinde gerçekleştirilen küçük kesiler ile gerçekleştirilmektedir. Burun sırtında küçültme veya kavis isteyen hastalarımız için Kapalı Rinoplasti ameliyatı en uygun yöntemdir.

Burun Estetiği Fiyatları Nasıl Belirlenir ?

Günümüzde en çok merak edilen estetik konuların başında olan burun estetiği fiyatları danışanın ihtiyaçları ve detaylı muayene ile belirlenecek burun estetiği tekniği ardından netlik kazanmaktadır. Burun estetiği ameliyatı ve burun estetiği fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için https://deinclinic.com.tr/burun-estetigi-ameliyati.html web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir