Ana Sayfa karma 2 Şubat 2021

Bulut Sunucusu Kapsamında İçerikler

 

Güvenli özelliği ve kesintiye uğramadan yönetimsel işlemleriniz için ultra kuvvetli yapıda yeni nesil donanımlar ile adından söz ettiriyor. Hızlı ve güçlü kapasitesi ile işlerinizin kesintiye uğramsı sağlanacaktır. Yeni nesil işlemciler ile bütün yoğun sunucu yüklerinin zorluklarından kurtulabilmek için ölçeklendirilebilirlik sayesinde sunucu performansınızı yükseltmeniz mümkün oluyor.

Bulut sunucusu, limitsiz trafik, 60 saniyede otomatik kurulumun sağlanabilmesi, SSD depolama nitelikleriyle ön plana çıkıyor. Yüksek performansı ile beraber bulut sunucularınızı kurarak bahsedilen tüm özelliklere sahip hizmetlerden faydalanmanız mümkün olacaktır. Bulut sunucusu hakkında tüm kapsamlı bilgileri ixirhost sitesinden ulaşabilirsiniz.

Dedicated Server Fiziksel Sunucu İçerikleri

Son teknolojik özellikler kullanılarak oluşturulan işlemcilerin operatör yedekli internet erişimi sayesinde kesintiye uğramadan tüm işlemler gerçekleştirilir. Yeni nesil işlemciler ve kuvvetli network donanımsal altyapısı ile performanslı kiralık sunucular hizmeti sunuluyor. Sunulan bu avantajlar ile kesintisiz bir şekilde gerçekleşir.

Bir kişi ya da kalabalık şirketler için kullanımı söz konusu oluyor. Paylaşımlı ve paylaşımsız (dedicated) biçiminde olduğu görülüyor. Dedicated server, kurumsal altyapı donanımlarıyla güvenilir ve hızlı kiralık sunucu hizmetleri olarak da görülür. Ücretsiz taşıma ve kurulum desteği de sunabilmektedir.

Hosting Kapsamıyla Yeni Teknoloji

Genel olarak web trafiği, bir internet sayfasını ziyaret eden kişilerin hitap ettiği kitleyi açıklamak gayesiyle oldukça fazla kullanılan bir terim olarak görülür. Siteleri ziyaret eden kişilerin bütünü internet siteleri üzerinden veriler almaya başlarlar ve veri ulaştırılması gerçeklemiş olur. Hosting, çeşitleri olmakla beraber alan adı içerme olarak tanımlanıyor. Sizler de ixirhost sitesinden hosting hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir