Ana Sayfa karma 16 Eylül 2020

Boyun, Bel ve Sırt Bölgelerindeki Ağrılar Nasıl Tedavi Edilebilir

İnsan vücudunda sıklıkla boyun, bel, sırt, omuz, diz ve diğer kas iskelet sisteminde ağrılar görülmektedir. Bu ağrılar kısmen az bir şiddetle başlasa da zamanla artmaktadır. Dolayısıyla kişilerin yaşantıları olumsuz yönde etkilemektedir. Hayat standartını ve hareket kabiliyetini büyük oranda düşüren bu ağrılar her zaman tek bir tedavi yöntemine olumlu yanıt vermemektedir. Ya da yanıt verse de kalıcı bir çözüm sunmamaktadır. Bu tip ağrılar yaşayan kişilerin en büyük hatası teşhis konulması noktasında geç davranmasıdır. Maalesef ki geç konulan tanılar yüzünden bu ağrıların tedavisi ameliyatla sonuçlanmaktadır.

Tek bir tedavi yöntemine yanıt vermeyen ya da kalıcı bir şekilde çözüm bulunamayan dirençli ağrıların giderilmesi için kombine ağrı tedavisi biçilmez kaftan olarak görülmektedir. Ameliyatsız ve doğal solüsyonlar ile gerçekleştirilen bu tedavi yönteminde en az üç tedavi birlikte uygulanmaktadır. Bu tedaviler; ozon terapi, mezoterapi, nöralterapi, proloterapi ve prp şeklindedir. Kombine ağrı tedavisinde uygulanan bu tedaviler alanında uzman hekimlerce yapıldığı takdirde %100’e yakın başarı oranı vermektedir.

Kombine ağrı tedavisini uzman kadrosuyla gerçekleştirmekte olan Ortopedi Ankara, hastalarının ağrılarını dindirerek daha yüksek standartta bir hayat yaşamalarına imkan tanımaktadır. Ankara ilçesinde tüm Türkiye’ye bütüncül bir yaklaşımla hizmet veren Ankara ortopedi, boyun, bel ve sırt gibi bölgelerde direnç gösteren ağrıların giderilmesi için uygun tedavi yöntemleri sunmaktadır.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir