Ana Sayfa karma 24 Nisan 2021

Boğaziçi Tesisat Su Kaçağı Tespiti

İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet sağlayan Boğaziçi Tesisat uzman personelleriyle birlikte 2010 yılından beri bu sektörde en iyi şekilde hizmet verir.

İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet sağlayan Boğaziçi Tesisat uzman personelleriyle birlikte 2010 yılından beri bu sektörde en iyi şekilde hizmet verir. Patlayan borularınızın, sızıntı yapan borularınızın tespitini uzman ekipleri sayesinde sizlere sorunsuz bir şekilde ayarlar. Bir diğer artı durum ise Boğaziçi Tesisat olarak kurumsal bir firma olmak ve yeterli teknolojik alete sahip olmak müşterileri oldukça memnun eder. İstanbul’da Gaziosmanpaşa su kaçağı bulma işlemlerinde sizlere kaliteli ve uygun fiyat hizmeti sağlanacaktır.
11 yıldır bu sektörde hem müşterilerine hem de başka meslektaşı arkadaşlarına yardımcı olan firma bu işe gönül vermiştir. Ayrıca kullanılan teknolojik gelişmeler sayesinde eski usullerde su kaçağı tespiti yapılmayacaktır. Böylece müşteriler açısından hem evlerinde veya iş yerlerinde kırılma işlemi yüzünden masraf olmayacaktır hem de gayet temiz bir şekilde sorun kameralı sistemler ile çözüme kavuşacaktır. Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti işlemleriniz için Boğaziçi ekiplerini aramanız dahilinde 30 dk içerisinde bölgede bulunan ekipler adresinize gelecektir.

Su Sızıntısı Nedenleri

Su sızıntısının oluşmasında birkaç sebep vardır. Bunlardan birisi yüksek basınçtır özellikle gece ve gündüz kullandığımız suyun sıklığı oldukça önemlidir. Gece ve gündüz şartlarında borularda uygulanan basınç değerleri de farklılık gösterir. Bu bağlamda eğer yüksek basınç ve borunun kaldıramayacağı değerde olursa bu durum sızıntıya sebep olacaktır. Bir diğer nedenlerden biri ve en popüler olanı da çatlaktır. Çevresel etkenler ve zaman aşımına bağlı olarak gerçekleşir.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir