Ana Sayfa karma 25 Eylül 2020

Black Kiss Farkı

Ülkemiz de aktif olarak hizmet veren Saria kozmetik 2019 senesinde bu alanda hizmet vermeye başlamıştı. Gösterdiği başarı ile özellikle kadın parfümü konusunda öncü bir hale gelen parfüm markası çeşitli kokuları ile özgür kadınları yansıtıyor. Black Kiss women içerisinde yer alan çiçek kokuları ile notaların hakim olduğu bu parfüm cezbedici bir özellik sergiliyor. Bunun beraberinde ise rahatlık ve tazelik kaçınılmaz oluyor. Afrodizyak etkisi bulunan bu parfüm başarılı kadınların simgesi haline gelecek.

Doğru bir şekilde uygulanan parfümler ile etrafınızdaki gözler sizi odak noktası haline getirecek ve farkınız ortaya çıkacak. Black Kiss women kullanan her kadın farklıdır. Bu parfüm dışında unisex ve man serisi de karşımıza çıkıyor. Sofistike bir koku ile erkekliğin kokusu haline geliyor. Asilik ve asaletin buluşması haline gelen taze ve odunsu bir koku. İçeriğinde bulunan sandal ağacı ile asi ve bir o kadar çekici bir koku haline geliyor. Sonsuzluğu ve özgüveni gurur ile birleştiren bu erkek parfümü hayatı hızlı yaşamanızı sağlayacak.

Black Kiss serisinin son üyesi unisex parfümü oluyor. Bu parfümün uyumu ise oldukça eşsizdir. Hem kadın hem erkeklere yakışan bu koku ile asillik sizin yanınızda yer alacak. Kokusundaki gizem ise adeta sizi büyüleyecek. Odunsu bir unisex kokusu oluyor. Bergamot , vanilya gibi çeşitli kokuların ahengi tüm vücudunuzda kusursuzca sergilenecek. Asilliği temsili olan bu parfümlere kolayca ulaşmak ise mümkün oluyor.

 

Black Kiss Serisi Büyüleyiciliği

Black Kiss serisinin sihri ile karşı karşıya kalınız. Atılganlığı ve özgürlüğü bir arada yaşayan bu parfüm serisi muhteşemliğin benzersiz bir temsili haline geliyor. 2019 senesinde ortaya çıkan Saria kozmetik markasının adeta yıldızı haline geldi. 100’den fazla ürün içerisinde son olarak ortaya çıkan Black serisi tamamen özgür ve tutkulu kadınlar erkekler baz alınarak hazırlanmış durumdadır.

İçinizdeki tüm enerjinin kokuya bu parfüm seçeneğiyle karşı tarafı etkilemek imkansız değil. Özellikle tatlı ile ekşi kokuların birbirine karıştırarak oluşturduğu bu mükemmel uyuma asla karşı konulamaz. Black Kiss serisi tarafından özenle üretilen bu parfüm serisinde en büyük özellik kalıcılık ve afrodizyak etkisi oluyor. Aşkın heyecanı kokusu haline gelen bu parfüm sizlere tutkunun narinliğini yansıtacak kadar başarılı oluyor. İçeriğinde yer alan yoğun koku versiyonu ile odunsu koku ve çiçeksi koku birbirine karışacak hatta rahatlatıcı ile son noktayı vuracak cinsten. Sizler de ilişkinizde hayırlı hayatınızda yepyeni yollara başlangıç yapmak istiyorsanız bu seri sizler için ideal bir seçenek olacaktır.

Özel harmanlar sonucu elde edilen Black Kiss parfüm serisi herkesin favorisi haline gelmiş durumda olup günümüzde birçok kişinin tercih ettiği parfümlerden birisidir. Sizler de hala bu ürünleri denemediyseniz en kısa sürede bir kozmetik marketine giderek mutlaka almalı ve kendi kokunuzu oluşturmalısınız.

 

 

 

 

 

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir