Ana Sayfa karma 25 Kasım 2020

Bileklik Alacaklar Bu Modelleri Görmeden Bileklik Almayın!

Bileklik Alacaklar Bu Modelleri Görmeden Bileklik Almayın!

Kollarınıza şıklığı ve ışıltıyı getirmek için harika zümrüt bileklik modellerine göz atabilirsiniz. Emel Pırlanta harika ve modern modelleri ayağınıza kadar getiriyor. 1989 yılında pırlanta yolculuğuna başlayan marka, Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli noktalarında müşterilerine hizmet vermektedir. Fiziksel mağazalarının yanı sıra online siteden de alışveriş yapabilirsiniz. Online alışveriş yapmanız halinde kargonuz ücretsiz olacak ve size mümkün olan en kısa sürede teslim gerçekleşecek. Ürünler için ücretsiz bakım talep edebilir, satın aldığınız ürünü beğenmemeniz halinde ürünü geri iade edebilirsiniz. Bütün bu avantajlara ek olarak ekonomik fiyatlardan faydalanır, yalnızca internete özel kampanyaların tadını çıkarabilirsiniz. İnternetten alışveriş yaparken güvenilirlik konusunda endişe etmeniz gerekmiyor. Çünkü ister elmas bileklik ister pırlanta kolye satın alın, bütün işlemlerinizde 3D Secure güvenilirliği geçerli oluyor.

En Ekonomik Bileklik Seçenekleri için Emel Pırlanta

Kim mükemmel bir safir bileklik için ekonomik bir fiyat ödeyerek sahip olmak istemez ki! Ekonomik fiyatlar sunan Emel Pırlanta bu özelliği ile rakiplerinden bir adım önde gidiyor. Fiyatların bu kadar ekonomik olmasının önemli bir nedeni, üretimde kullanılan değerli madenlerin yüksek miktarlarda ithal edilmesi ve ardından Kapalı Çarşı’da yer alan üretim merkezinde ürünlerin toptan fiyatlarıyla perakende olarak satılmasıdır. Değerli mücevherler almak için bütçenizi zorlamanız, çok para harcamanız gerekmiyor. Emel Pırlanta’nın ekonomik fiyatlarının yanı sıra, taksit özelliğinden de faydalanarak alışveriş yapabileceksiniz.

Dünyanın Farklı Noktalarına İhracat Rekoru Kırıldı

Emel Pırlanta portföyünde sahip olduğu pırlanta bileklikler ve çok daha fazlasını dünyanın çeşitli ülkelerine  ihracat yaparak, bir rekora imza atmıştır. Türkiye’de pırlanta ihracatı konusunda 3. Sırada yer almayı başaran marka, birinci sınıf ülkeler ile çalışmalarına devam etmektedir. Bu ülkelerin başında Japonya, İngiltere, Hong Kong, Amerika, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Katar, Kuveyt ve çok daha fazlası yer alıyor. Mücevher sektörünün önemli markalarından bir tanesi olan Emel Pırlanta ile alışveriş yapın, siz de kazanmaya başlayın!

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir