Ana Sayfa karma 16 Mayıs 2020

Bgrfilo Kalite Simgesi!

Araç kiralama konusunda kurumsal hizmet veren nadir firmalardan olan Bgrfilo sizin için özel olarak hazırladığı hizmet sistemi ile memnun bırakmaya devam ediyor. Filoda yer alan araçların kalitesinden kiralama adımında gösterilen nitelikli işleyişe kadar memnuniyet yaratan bir sistem ortaya koyulmuştur. Bgrfilo verimli sistemi ile sizi de memnun etmeye ve dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. İlerleyen senelerde hizmet çizgisinde gelişmelerin olacağının da sinyalini veriyor!

Filo Emrinize Hazır 

Kurumsal hizmet veren Bgrfilo aracılığı ile en nitelikli hizmeti en hızlı şekilde almanız için çaba sarf ediliyor. Kısa bir süre içerisinde verimliliği en yüksek dereceye çıkararak anında aracınızı seçin. Araç çeşitliliği yüksek olduğu için seçim yapmak hiç de zor olmayacak!

Araç Kalitesi 

Renault symbol filo kiralama alanında iş birliği kurabileceğiniz en nitelikli firmalardan biri Bgrfilo olacaktır. Araç kalitesinin ve modellerin çeşitliliğinin yüksek olmasına ayrıca dikkat edilir.

  • Araçların kiramla işlemi öncesinde gerekli tüm teknik özellikleri gözden geçirilir.
  • Kontroller yapılmadan ve teknik servislerden gerekli olan onay alınmadan işleme alınması söz konusu değildir.
  • Araçların teslim alınmasından sonra da aynı kontroller uygulanır.

Uygulama Üzerinden Araç Kiralama 

2021 senesinde araç kiralama konusunda sistemin en nitelikli mobile uygulamalarından birini Bgrfilo geliştirecektir. Bunun hazırlıkları son hız devam ediyor. Özellikle kısa bir süre içerisinde yüksek verimlilik ile araç kiralamak sizin için artık daha kolay ve verimli olacak!

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir