Ana Sayfa karma 10 Aralık 2019

Bez Çantalarin Kullanim Alanlari

Çantalar günlük yasamimizda insana kolaylik saglayan ürünlerdir. Posetlerin kullanimdan kalkmasi için promosyon bez çanta kullaniminin artmasi gerekmektedir. Bez çanta pek çok alanda bize kolaylik saglamaktadir. Günlük islerimizde ve alisverisimizde kullandigimiz bez çantalar dayanikli olarak hazirlanmaktadir. bez çanta hediye vermek amaciyla da kullanilmaktadir. Özel günlerde aldiginiz hediyenizi bu çanta ile verebilirsiniz.

Bez çantalarin yapiminda kullanilan kumaslarin dokunma özelliginden kullanilan ipligin cinsine kadar pek çok özellik kumasin ortaya çikisinda etkili olmaktadir. Islenmis kumaslarda kumasin boyasi kumasta farklilik olusmasini saglamaktadir. Islenmemis kumaslarda ise bu farklilik meydana gelmez ve islenmemis kumaslarin temizliginde kullanilan temizleyiciler kumasa zara vermez. Ham bez çanta fiyatlari iste bu islenmemis kumaslardan üretilmektedir.https://www.organikbezcanta.com/ Bu çantalar geri dönüsüm açisindan da uygun olup tabiatin korunmasi için tercih edilmesi gereken çantalardir.

Ham bez çantalarin özelliklerine bakildiginda bu çantalar ekru renkte,%100 pamuktan üretilmektedir. 41-42 tel olarak dokuma sikligi bulunmaktadir. Böylece bu çantalar kullanimi sirasinda yikanabilmekte ve yikandiginda da herhangi bir bozulma söz konusu olmamaktadir. Uzun süreli kullanimlara uygun olarak tercih edilmektedir.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir