Ana Sayfa karma 5 Nisan 2020

Beşiktaş’ta Mali Sıkıntılar Bitmiyor

Beşiktaş’ta Mali Sıkıntılar Bitmiyor

Beşiktaş Spor Kulübü Ahmet Nur Çebi’nin başkan olmasından sonra kulüp çalışanlarının maaşları ile ilgili problemlere çözüm bulmuş gibi görünmüyor. Şu kriz halinde personellerin maaşları ödemez halde iken Beşiktaş kulübünün Milli Dayanışma Kampanyasına para bağışlamasına taraftardan tepki geldi. Kulüp mali sıkıntıda iken kampanyaya 1 milyon 903 TL bağışlayan kulübe taraftarlar ateş püskürdü.

Kulüp Çalışanları 7 Aydır Maaş Alamıyor

1xbet  Beşiktaş Spor Kulübünde çalışan personellerin mali sorunları hala devam ediyor. Kulüp çalışanları yaklaşık 7 aydır kulüpten maaş alamıyorlar. Böyle mali tablo ortada iken Beşiktaş Kulübünün Milli Dayanışma Kampanyasına bağışta bulunması bir hayli tepki çekti. Özellikle taraftarın çok sayıda tepkisinin yanında kulüp çalışanları da bu durumu protesto etti. Kulüp çalışanları biz 7 aydır maaş alamazken kulübün 1 milyon 903 bin TL bağış yapmasına anlam veremiyoruz diye veryansın ettiler. onebahis

Tepkilerin Ardından Maaşlar Hesaba Yattı

1xbet mobil  Beşiktaş taraftarı başta olmak üzere kulüp çalışanları Beşiktaş kulübünün bu bağışı yapmasını protesto etti. Bu protesto sonucunda ve gelen tepkiler karşısında Ahmet Nur Çebi talimat verdi. Verilen talimat sonucunda Kasım ayı maaşları kulüp çalışanları ve personellerinin hesaplarına yatırıldı. Hesaplara aktarılan paralara rağmen Beşiktaş taraftarının bu tutuma tepkisinin önüne geçemedi. Sosyal medya hesabından Beşiktaşlı taraftarlar Milli Dayanışma Kampanyasına yapılan 1 milyon 903 bin TL’lik rakamı eleştiren mesajlar attılar.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir