Ana Sayfa karma 4 Nisan 2020

Beşiktaş’ın Ekonomik Sıkıntısı

Beşiktaş’ın Ekonomik Sıkıntısı

Uzun zamandır gündemde olan ve yeni başkan Ahmet Nur Çebi’ni gelmesi ile son durumun ne olacağı merak edilirken yine Beşiktaş’ta sorunun çözülmediği ortaya çıktı. Kulübün çalışanları uzun zamandır maaşlarını alamıyordu. Yeni başkan ile birlikte soruna çözüm bulunması beklenirken Milli Dayanışma kapsamında kulüp devlete 1 milyon 903 bin TL bağışta bulundu. Personel ödemeleri henüz yapılmayan takımdan gelen bu hareket taraftarın tepkilerinin büyümesine neden oldu.

7 Aylık Maaşlar

Hala güncel olarak sürekli gündeme gelen maaş sıkıntısı bu kez betsitem de bağış olayı ile gündeme oturdu. 7 aydır maaş alamayan takım çalışanları bu problemin hala çözülmemiş olmasından dolayı dert yanmaya devam ederken yeni başkandan bağış betsitem şikayet açıklaması geldi.

Tepkilerin Büyümesi

Bağışla alakalı olarak yapılan paylaşımın altında taraftarın personele yapılanların haksız olduğunu dile getirmesi sonucunda yönetim harekete geçmek betkanyon durumunda kaldı. Personelin kasım ayına ait olan ödemeleri talimat ile gerçekleştirildi.

Bağış ve Taraftar Bakışı

Bağış yapıldığını duyuran takıma bilinen en eski taraftarlardan bile tepkiler yağdı. Darda kalan insanlar tanımlamasına kulüp çalışanlarının girip girmediği sorgulanırken, kapanan şubelerin ve eğitimden alınan gençlerin durumlarının da kötü olduğu konusunda yorumlar da geldi. Bu konuda yönetimden ise resmi bir açıklama gelmedi. Çalışanların tepkileri de taraftar tepkilerine karıştı. Kasım ayına dair ödemelerin yapıldığı ise resmi bir kaynaktan henüz doğrulanmadı.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir