Ana Sayfa karma 5 Nisan 2020

Beşiktaş’ın Bitmeyen Mali Krizi

Beşiktaş’ın Bitmeyen Mali Krizi

Uzun zamandır gündemde olan ve çalışanların haklarının ödenmemesinden dolayı ciddi şekilde eleştirilen Beşiktaş yeni bir krizin eşiğine geldi. Koronavirüs nedeniyle ülke olarak dayanışma adına bağış yapılması ve kampanyalara katılım gibi durumların sıklıkla yaşanması büyük takımlardan da bağış gelmesine neden oldu. Bu takımlar arasında ise vivusbet Ahmet Nur Çebi başkanlığındaki Beşiktaş da yerini aldı. Yapılan bağış ise oldukça yüksek bir rakamdı.

Bağış Açıklaması

Kulübün resmi kanalıyla yaptığı açıklamaya göre Beşiktaş olarak zor zamanlar geçiren ülkemize 1 milyon 903 bin TL yardım yapıldığı öğrenildi. Temelde yardımlaşma kampanyasına katılan diğer takımlar gibi övgü alması beklenen bu olay takipçilerin ve taraftarların ciddi tepkilerine neden oldu. Çünkü 7 aydır maaşlarını alamayan çalışanların ödemeleri vivusbet giriş dururken bağış yapılması gözlerden kaçmadı.

Aylık Yatırıldı

Yapılan paylaşımın altına dikkatli gözlerden gelen yorumlar son derece ciddi olunca yönetim hemen tedbir almak zorunda kaldı. Çalışanların içeride kalan aylıklarından bir tanesinin yatırılmasına karar verildi. Kesin bir bilgi olarak doğrulanmamakla birlikte vivusbet yeni adresi çalışanlara 7 aylıktan bir tanesinin yatırılması söz konusu olacak gibi duruyor.

Yorumların Durumu

Yapılan yorumlar Türkiye’de zor durumda olan insanların arasında çalışanların da olduğu yönünde oldu. Bunun için çalışanların göz ardı edilmesine tepki gösteren takım önde gelenlerinin yorumlarına beğeniler ise hala yağmaya devam ediyor.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir