Ana Sayfa karma 7 Ocak 2021

Başarılı Büyülerin Uzmanı Amir Ahmed

Büyü uygulamaları insanların her dönemde ilgisini çekmektedir. Medyumlar insanların taleplerini karşılamak ve onları mutlu etmek için yapmış oldukları uygulamalar ile destek alınan özel kişilerdir. Doğuştan özel yeteneklere sahip olan medyumlar özel kişilikleri ve yetenekleri ile de her zaman insanların dikkatlerini çekmektedirler.

Medyum Amir Ahmed yetenekleri ve bilgisi ile aldığı eğitimler ile kendisini kanıtlamıştır. Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, gideni geri getirme büyüsü, papaz büyüsü, kısmet açma büyüsü gibi daha birçok büyüyü başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Deneyimleri ve tecrübesi ile insanlara yardımcı olmaktadır.

Medyumların yapmış oldukları çalışmalar basit işlemler değildir. Tüm büyü uygulamaları için medyumlar büyük riskler almaktadırlar. Özellikle kara büyülerin yapılması ve bozulması çok zordur ve tehlikelidir.

Kara büyülerin sıradan kişiler tarafından yapılması tehlikeli olabilir. Büyülerin yapılması için kullanılacak materyallerin elde edilmesi büyünün doğru olarak yapılacağı anlamına gelmez. Kulaktan dolma bilgiler ile doğru çalışmalar yapılamaz ve büyü ters tepebilir. Kara büyüler için medyumlar manevi varlıklardan yardım alırlar. Onlara birtakım görevler verilir. Papaz büyüsü, adet kanı büyüsü, kaşık büyüsü gibi kara büyülerde kullanılan bu ruhani varlıklar ile iletişime geçebilmek için özel yeteneklere sahip olmak gerekmektedir. Yoksa istenmeyen durumlar ile karşılanabilir. Cin musallatı ile karşı karşıya kalınabilir.

Büyü yapma ve büyü bozma işi medyumların işidir. Hangi büyü olursa olsun uzman bir medyumdan yardım almak gerekmektedir.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir