Ana Sayfa karma 25 Ocak 2020

Bakım ve Tamirat Süreci

İşletmenizdeki makinaların üzerinde yer alan servo motorları düzenli olarak bakıma tabi tutmadığınızda kullanım ömürleri azalı ve kısa süre içinde arızalanırlar. Bu nedenle sarvo motor bakımı hizmeti almak size ekonomik açıdan avantaj sağlar. Alanında uzman olan teknik ekibi ile bakım ve servis hizmetlerini sizlere çok ekonomik firmalar ile sunan firma sayesinde servo motorların kullanım ömürlerini uzatmış oluyorsunuz. Bakım ve tamirat süreci boyunca profesyonel olarak çalışan uzman ekip sayesinde arızalı parçalar kısa süre de tamir ediliyor.
Ova Servo firması olarak bizler Türkiye’nin her ili ve her ilçesine hizmet vermekteyiz. Bakım ve onarım ihtiyacı olan parçalar için anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile alım yapmaktayız. Parçalarınız güvenilir bir şekilde tesislerimize ulaştığında onların en kaliteli şekilde bakım veya onarım işlerinden geçmesini sağlamaktayız. İşlem tamamlandıktan sonra yine anlaşmalı kargolar aracılığı ile güvenli bir şekilde geri teslimat yapmaktayız.
Tamir ve Onarım Hizmeti
Yıllardır sektörde yer alan ve servo motor tamiri hizmeti sunan firma tamir süreci boyunca sizlere hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet veriyor. Tamir sırasında arızanın türüne göre ücretlendirme yapan firma sahip olduğu yedek parça sistemi sayesinde çok hızlı bir şekilde onarım hizmeti yapıyor. Servo motor onarımı için firma ile iletişime geçtiğinizde profesyonel bir şekilde tamir ve onarım hizmeti alıyor, bu hizmetleri garantili bir şekilde alarak makinalarınızın garantili olarak çalışmasını sağlayabiliyorsunuz.
Bizler almış olduğumu her işi kendi bünyemizde yer alan uzman ve eğitimli teknik ekibimiz aracılığı ile yapmaktayız. Taşeron olarak farklı firmalardan destek almadan tüm süreçleri büyük bir özen ve titizlikle kendi bünyemizde çözmekteyiz. Bu nedenle tesislerimizden çıkan her türlü parçanın garantisini sizlere gönül rahatlığı ile vermekteyiz.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir