Ana Sayfa karma 25 Mayıs 2020

Antalya Diş Hastanesi

Antalya ilinde ağız ve diş sağlığı alanında hizmet veren, insanların koruyucu ve önleyici tedbirleri almasını sağlayan Antalya Diş Hastanesi; hastaların ağız ve diş sağlığı bağlamında her zaman kapsamlı bir hizmet almasını hedeflemektedir. Her yaştan hasta grubunun ağız ve diş sağlığı hususunda bilinçlendirilmesini başarılı bir şekilde gerçekleştiren hastane, ağız ve diş sağlığında koruyucu ve önleyici tedbirleri alma konusunda hastalarına son derece yerinde telkinlerde bulunmaktadır.

Verdiği hizmetler arasında diş taraması da olan Antalya Diş Hastanesi, kapsamlı ağız ve diş sağlığı eğitimleri de vermektedir. Antalya Diş Hastanesi, bünyesinde barındırdığı diş hekimleri ile birlikte 24 saat sürekli bir şekilde hizmet vermektedir. Sosyal sorumluluğu yüksek, dürüst ve işinde deneyimli uzman personeller çalıştıran hastane; hastalarının taleplerine hızlı bir şekilde cevap vermektedir.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte çağın gerektirdiği cihazlarla hizmet veren Antalya Diş Hastanesi; disiplinli çalışan, güler yüzlü ve güvenilir diş hekimlerini bünyesinde barındırmaktadır. Dünyada ve ülkedeki gelişmeler hususunda hastane bünyesinde bilgilendirme çalışmaları sürekli devam eden hastane personeli, her geçen gün kendini geliştirmektedir.

Hastalarının tedavilerine ilişkin geri bildirim sürecini anbean inceleyen Antalya Diş Hastanesi diş hekimleri, hastalarıyla iletişim kurup tedavi durumlarını şifahen de sormaktadır. Tedavilerin kalıcı bir şekilde yapıldığı, geçici çözümleri istemeyen Antalya Diş Hastanesi hekimleri; alanlarındaki güncel yenilikleri ve gelişimleri sıkı bir şekilde takip etmektedir.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir