Ana Sayfa karma 9 Mayıs 2021

Ankara Butik Pasta Çeşitleri

Doğum günü, özel gün ve her türlü kutlamalarda özel anların hatırlanması ve güzel tatlar bırakması için Ankara Butik Pasta çeşitleri internet sayfasından incelerek sipariş verilebilir. Ayrıca cup cake ve kurabiye çeşitleri de günün anlam ve önemine göre süslenir. Hayal edilen tasarımlar, renkler, şekiller ya da sevilen kahramanların figürleri titizlikle çalışılır. Ürünlerde kullanılan malzemeler kaliteli ve sağlığa uygun ham maddelerle imal edilir. Çocukların veya büyüklerin sevdikleri pastaların siparişi için en az 5 gün öncesinde bilgi vermeniz gerekir. Siparişiniz istediğiniz gün ve saatte almanız için özenle hazırlanır. Sitede görseli bulunan pastalar haricinde kendi tasarımlarınızı oluşturmak için firmamızla iletişime geçilip bilgi verilmesi yeterli olmaktadır. Sonrasında size dönüş yapılır ve talep edilen pasta hazırlanır.

1 Yaş Doğum Günü Pastası Seçenekleri

En özel doğum günü kutlamaları bir yaş doğum günü kutlamalarında yapılır. İlk doğum günü olmasının verdiği heyecan ve mutlulukla çocuğunuzun cinsiyetine, zevkinize ya da sevdiği kahramana göre pastası hazırlanır. Pastanın yanında kurabiye ve cup cake tasarımlarında da konsept yapılır ve şık bir sunum halinde hazırlanır. Genelde ilk yaş pastaları ve konseptleri anne ya da babanın arzu ettiklerine göre yapılır. Çocuk henüz seçme şansına sahip olmadığı için anne ya da baba dileklerini gerçekleştirmiş olur. 1 Yaş Doğum Günü Pastası için dilediğiniz konsepte uygun üretilen pasta ve kurabiye çeşitleri ile özel günlerinizin hep hatırlanması sağlanır.

Butik Kurabiye Ankara

Doğum günü veya özel günlerin en çok tercih edilen atıştırmalığı butik kurabiyelerdir. İstenilen şekilde, renkte, şeker hamurlu ya da şeker hamursuz çeşitleriyle hem tat hem de görüntü olarak tercih edilirler. Butik Kurabiye Ankara sayesinde sevdiğiniz kahramanlar, tasarımlar ve görseller kurabiyelerin üzerine kaplanır. Önce görüntüsüne sonra lezzetine hayran bırakacak tatlar sizlerle buluşur. Ürün çeşitlerimizde kullanılan boyalar sağlığa zarar vermeyen türdedir. Hijyenik koşullarda üretilerek beğeninize sunulan butik kurabiyeler Türkiye’nin her yanına gönderilir. Kurabiye siparişleriniz en az 15 adet talep etmeniz gerekir. Size özel yapılan üretimler aynı özenle kargolanır. Ürünlerin size ulaşırken zarar görmemesi için gereken tedbirler alınmaktadır.

 

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir