Ana Sayfa karma 4 Mayıs 2020

Altın Yoğurt Kürü Curcumin 500 Sipariş Verme

Eğer internet üzerinden alış veriş yapmayı curcumin 500 tercih edenlerdenseniz resmi satış sitemizi ziyaret edebilir ve üstün hizmetlerimizi takip edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan sitemiz deneyimli ve dinamik bir ekip ile hizmet sunmaktadır. Her bir sipariş için kullanıcılarımızın istekleri göz önünde tutulmakta ve orijinal ürün gönderimi sağlanmaktadır. Sitemizden ürün talep etmek için işlemlerinize sipariş verme ile başlayabilirsiniz. Bu aşamada adınız, soyadınız ve adresiniz için doğru ve eksiksiz olarak bilgilerinizi form üzerinde bulunan uygun boşluklara girmelisiniz. Bundan sonra arkanıza yaslanarak kargo gönderimini bekleyebilirsiniz.

Kargo Ne Zaman Elime Ulaşır?
Sipariş formunuzdaki bilgileri eksiksiz ve hatasız olarak girip sipariş ver butonuna bastığınızda tüm bilgi ve istekleriniz bize ulaşır. Saat uygun ise aynı gün kargo işlemleri başlatılır. Kargo şirketini de kendiniz belirleyebilirsiniz. Sipariş formunuzda size sunulan firmalardan birini kolayca işaretleyebilirsiniz. PTT Kargo, MNG Kargo ve Aras Kargo ile ürün paketiniz bir ile iki iş gününde elinizde olmaktadır.

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?
Ödeme yapmak için sitemizde seçebileceğiniz birden fazla ödeme şekli bulunmaktadır. Bunlardan en çok tercih edileni ise altın yoğurt kürü kapıda ödeme yöntemidir. Bu yöntemde kargo görevlisi belirttiğiniz adrese gelip size ürün paketinizi teslim ederken kredi kartı ve ya nakit para ile ödeme yapabilirsiniz. Havale ve ya EFT ise internette işlem yaparak ödeme yapabileceğiniz diğer yöntemlerdir.

Ürün Muhteviyatı
Bitkisel ürün bileşenleri arasında probiyotik propolis, ceylon tarçın, Kurkumin, zencefil, arı sütü, okyanus yosunu ve spirulina bulunmaktadır. İlave bilgiler için orijinal ürün kutusundaki açıklamaları okuyunuz.

Kullanım Önerisi
Şase olarak bulunan ürün gayet kolay kullanımlıdır. Bu sayede herhangi bir doz ayarlaması yapmanıza gerek kalmamaktadır. Bir adet şase ürünü akşam yemeğinizden önce bir kâse yoğurdunuza karıştırarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Fiyat Listesi
10 günlük kullanım için ürün 49 tl + 9 tl kargo ücreti, 30 günlük kullanım için ürün 98 tl + 9 tl kargo ücreti ve 50 günlük kullanım için 149 tl + ücretsiz kargo olarak satılmaktadır.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir