Ana Sayfa karma 3 Şubat 2021

Alez yatak koruyucu ne işe yarar

 

Alez yatak koruyucular adı üzerinde yataklarınızın daha uzun süreli ve daha temiz kullanılabilmesi için onları koruyan parçalardır. Çarşafsız bir yatak yüzeyine serilen alez yatak koruyucu ile yataklarınızı her tür sıvı ve lekeden uzak tutabilirsiniz.

Alez yatak koruyucular direk olarak yatakla temas etmektedir. Yatağın üzerine sermiş olduğunuz alezin üzerine bir çarşaf sererek yataklarınızı daha uzun süre güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Çünkü alezlerin bir yüzeyi pamuklu ve kapitonelidir, bir yüzeyi de muşamba türü sıvı geçirmeyen bir yapıdadır. Sıvı geçirmeyen muşamba yüzey direk yatak yüzeyi ile temas eden kısımdır. Ve çocuklarınızın yatağı ıslatması gibi durumlarda her tür sıvıyı yatağa geçirmemektedir.

Alezler kolay serilip toplanabilen ve kolay yıkanabilen ürünlerdir. Yatağınızın üzerine serdiğiniz bir alezi kirlendiği ya da ıslandığı durumlarda çamaşır makinenizde yıkayabilir ve temiz bir şekilde yeniden sererek kullanabilirsiniz.

 

Online alez satın al

 

Hepsine Rakip sitesi üzerinden online alez satın alabilirsiniz. Alezler yatak ebatına göre farklılık göstermektedir. Tek kişilik bir yatak için mutlaka tek kişilik alez satın almalısınız. Çünkü alezlerin yatağı tam verimli bir şekilde korumasını istiyorsanız ne yatak ebadından büyük ne de küçük olmalıdır. Yatak ebadı ile birebir olan alezler yatakları en iyi şekilde koruyacaktır.

Çift kişilik yataklar için çift kişilik alez satın alabilirsiniz. Hepsine Rakip sitesinde tüm alez çeşitlerini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir