Ana Sayfa karma 11 Ağustos 2021

Alanında Yeni Nesil Müdahaleler Kullanan Yücel Birinci!

Eğitim hayatı içerisinde tıp fakültesini kazanmasının ardından İzmir’e yerleşen Yücel Birinci, bu yerleşmeden sonraki dönemlerde hayatını İzmir’de devam ettirmiştir. Bununla beraber doğum yeri Erzurum’dur. 1979 senesinde dünyaya gözlerini açmıştır. Bu kişisel bilgilerinin yanında genel olarak ülkemiz tarafından sevilmesine ve tercih edilmesine temel hazırlayan eğitim hayatı doktorluk dönemi ve kendini uzmanlaştırma döneminde de oldukça başarılı olmuştur.

Tüm bunlarla beraber şu an varlığını sürdürmekte olan Ege Sante Cerrahi Merkezinin kurucularından biridir. Ve merkez içerisinde bulunan estetik cerrah İzmir için oldukça beğenilen bir durumdur. Çünkü Yücel Birinci hem alanında oldukça büyük bir tecrübeye sahip hem de bu konuda farklı pencerelere sahiptir.

Doğru Bir Tercih, Yücel Birinci!

Çoğunluğun endişeleri içerisinde bulunan burun estetiği İzmir içerisinde artık büyük bir sorun olmaktan çıkmıştır. Çünkü Yücel Birinci, bu konuda da oldukça büyük adımlar atarak şu an bulunan yeni nesil teknikleri kullanmaktadır. Genel hatları ile anlatmak gerekirse, uyguladığı teknik, burnun dış kısımlarından değil de iç kısımlarından yapılan müdahalelerle açılması anlamına gelmektedir.

Zaten işlemlerin tümü de bu şekilde yapılmaktadır. Kapalı teknik olarak geçene bu koruyucu burun estetiği hem ameliyattan sonra kalmasından endişe ettiğimiz yara izlerini tamamen sıfıra indirip hem de oldukça doğal bir görüntüye ulaşmamıza da yardımcı olmaktadır. Bu bakıma oldukça tercih edilebilirliği de yüksektir.

Yücel Birinci Alanında Bir Başarı!

Sunduğu hizmetlerle adından söz ettiren ve bir estetik geçmişine sahip olan herkesin memnuniyetleriyle dile getirdiği Yücel Birinci, gerçekten de bu konunun kendi alanı olduğunu net bir şekilde yansıtıyor. Çünkü normal tekniklerle ilerlemenin aksine hem kendini hem de hastalarına uyguladıkları teknikleri teknolojinin sunduğu imkanlar dahilinde geliştiriyor. Bu da genel olarak tercih edilme nedenlerinden biri.

Uzman doktor, sunduğu bu kusursuz hizmete ek olarak yaşayabileceğiniz her türlü kaygıyı da azaltma konusunda yanınızda oluyor. Tüm sorularınıza olabilecek en net şekilde cevap bulabilmenin yanı sıra uygulanan tekniklerde de içiniz rahat bir şekilde kendinizi güvende hissedebiliyorsunuz. İşte bu yüzden genel tercih ve alanında yüksek bir başarının ismi, Yücel Birinci.

 

 

 

 

 

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir