Ana Sayfa karma 11 Mayıs 2020

Aksöğüt Kremi İçin İletişim Bilgileri

Satın almaya karar verdiğiniz ya da zaten kullandığınız ve bir yenisini almak istediğiniz bu ürün için aksöğüt sipariş formu oluşturarak resmi satış sitemizden ürün temin edebilirsiniz. Sipariş formunuzda iletişim bilgileriniz de yer almalıdır. Çünkü teslimat bu bilgilere göre yapılmaktadır. Bu sebeple de doğru, eksiksiz ve güncel olması oldukça önemlidir. Adres detaylarınızı ve ad, soyad bilgilerinizi uygun alanlara girdikten sonra bazı seçimlerinizi de bu kısımda yapabilirsiniz. Ödeme tipi için ya da kargo gönderimi için sunulan seçenekler arasında seçim yapabilirsiniz. Son olarak sipariş ver butonuna tıklayabilirsiniz.
Kargo Ne Zaman Elime Ulaşır?
Sipariş bilgilerinizin doğru olduğundan emin olduktan sonra gönül rahatlığı ile arkanıza yaslanarak kargo gönderimini bekleyebilirsiniz. PTT Kargo, MNG kargo ya da Aras Kargo ile vermiş olduğunuz adrese doğru taşıma ve dağıtım yapılır. Hava şartları da düşünülerek bir ile iki iş günü arasında paketinizi teslim alabileceğinizi düşünebilirsiniz. Teslimat adresinizde yalnızca size ve güler yüzlü personel tarafından yapılmaktadır.
Ürün Ödemesi
Kaç adet ürüne ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra sipariş formunuzda bu bilgiyi işleyebilirsiniz. aksöğüt kremi Ödeme tutarınızı da güncel listemizden takip edebilirsiniz. Online ödeme bazı kullanıcılar için daha kolay ve zahmetsiz gelmektedir. Havale ve EFT bu işlemlerden bazılarıdır. Kapıda ödeme ise teslimat sırasında yapılabilmektedir. Tercih tamamen size aittir.
Kullanım Şekli Nasıl Olmalıdır?
İçerik ve kullanım detaylarına orijinal ürün kutusu üzerindeki yazılardan da ulaşabilirsiniz. İçeriği tamamen bitkisel olan ürün dairesel hareketlerle bölge üzerine uygulanabilmektedir. Masaj yaparak herkes kolaylıkla kullanabilmektedir.
İçinde Neler Bulunmaktadır?
Krem içinde gualtheria salix purpurea bark extract, isopropyl myristate, polyisobutene aqua, glycerin, hydrogenated, salixin, keklik üzümü yağı, glukozamin yer almaktadır. Bitkisel bir ürün olması ile de her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaktadır. Serin, kuru, rutubetsiz ve direkt güneş ışığı almayan bir ortamda muhafaza ediniz.
Cazip Fiyatlar
1 adet 89 tl + kargo bedeli, 2 adet 159 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 189 tl + ücretsiz kargo olarak değerli kullanıcılarına ulaştırılmaktadır.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir