Ana Sayfa karma 27 Temmuz 2021

Dora Kalitesiyle Bütün Dillerde Tercüme Hizmeti Alabilirsiniz

 

Mütercim & tercümanlık alanında kalitesini ispatlamış olan Dora Dil Hizmetleri, bütün dillerde tercüme hizmeti veriyor. Noter yeminli olarak sağlanan tercümanlık hizmetlerimizde %100 müşteri memnuniyetini kesinlikle garanti ediyoruz.

Tercümesi talep edilen belgenin içeriği, uzunluğu, gramer detayları, hangi dilde olduğu hiç fark etmez. Türkiye’nin en köklü tercüme sitesi olma yolunda hızla ilerleyen ve kendisi için belirlediği tüm misyonları yerine getiren firmamız; birbirinden farklı tercüme ihtiyaçlarını karşılamak için tüm çalışmalarını gayretli bir şekilde sürdürüyor.

Dora Tercümanlık Hizmetlerinin Ön Plana Çıkan Farkları Nelerdir?

 

Hizmet alabilecek olduğunuz birbirinden farklı tercümanlık bürolarının var olması; sizlere sunulabilecek tüm hizmetlerin aynı kaliteye sahip olduğunu ifade etmez. Bu sebeple değerli müşteri adaylarımızın hizmet seçimi konusunda dikkatli davranmalarını tavsiye ederiz.

Tercümanlık büroları arasında bulunan temel farkları gözden geçirmek, kaliteli hizmet konusunda temel şarttır. Tercüme faaliyetlerindeki kalite aracılığıyla Türkiye standartlarının üzerine çıkmayı hedefleyen Dora Yeminli Tercümanlık Bürosu, sizler için pek çok avantaj sunar. İhtiyaç duyduğunuz tercümanlık hizmetini büromuz aracılığıyla almanız durumunda elde edebileceğiniz önemli kazançlar şöyledir:

1.      Noter Onaylı Belge Tercümesi Dora Tercümanlık Bürosu’nun En Çabuk Sunduğu Hizmettir

Noter yeminli olarak gerçekleştirilen belge tercümeleri birbirinden farklı hizmetleri kapsar. Transkript tercümesi, diploma tercümesi, dil yeterlilik sertifikasının tercümesi, çeşitli kurs belgelerinin tercümesi, nikah cüzdanı tercümesi, kimlik tercümesi, adli sicil kaydı tercümesi, sağlık belgesi tercümesi gibi farklı belge türlerine dair hizmetlerimiz mevcuttur. Bu hizmetlerimizin ön plana çıkmasını sağlayan detay, daha farklı tercümanlık bürolarına kıyasla çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemizdir.

Resmi makamlar üzerinden gerçekleştirecek olduğunuz başvuruların gecikmemesi; prosedürlere tam uygun olarak sizlere sunduğumuz tercümanlık hizmetleri sayesinde mümkün olur. Yabancı ülke konsolosluklarına yapacağınız vize başvurularından; çifte pasaport başvurularına kadar birbirinden farklı işlemlerin tamamı için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetlerin en çabuğu Dora’da sizi bekliyor.

2.      Dora Bütün Dillerde Tercüme Hizmeti Verebilirken Kaliteyi Düşürmez

 

Dora Tercümanlık Bürosu, bütün dillerde tercüme hizmeti alabileceğiniz sayılı firmalardan birisidir. Bununla birlikte hizmet kalitesini hiç düşürmüyor olmamız ve tüm dillerdeki yetkin konumumuz dikkat çekici boyutlara ulaşmaktadır. İngilizceden Dancaya, İspanyolcadan Arapçaya, Fransızcadan Rusçaya, Flemenkçeden İtalyancaya kadar pek çok lisanda en kaliteli tercümanlık hizmetlerini sizin için sunabilmemiz mümkündür.

Tüm dillerde tercümanlık hizmeti sunabilecek seviyede olan donanımımız; alanında otorite konumuna ulaşmış çalışma arkadaşlarımızın kalitesinden kaynaklanır. Eğer çeviri hizmetlerimizin gerçekten de söz ettiğimiz kadar kaliteli olup olmadığına yönelik meraklarınız varsa; Dora Tercümanlık Bürosu’nu test etmek için fazla geç kalmamanız önerilir. Yeminli tercümanlık sektöründe elde etmiş olduğumuz deneyimler ışığında sizlere kaliteli hizmet sunmak için sabırsızlanıyoruz!

 

3.      Online Tercümede 2021 Vizyonu Temel Odak Noktamızdır

 

Tercüme sektöründe meydana gelen tüm gelişmeleri yakından takip etmeyi başaran Dora Tercümanlık Bürosu; modern zamanda ihtiyaç duyulabilecek olan tüm hizmetleri sağlamaya hazırdır. Online tercümede 2021 vizyonu ile yenilikçi çalışmalarımızı sürdürmeyi ve adımızı Türkiye genelinde duyurmayı hedefliyoruz. Özellikle COVID 19 pandemisinin ortaya çıkarmış olduğu şartlar, uzaktan tercüme hizmetlerinin gelişimi açısından önemli bir detay kabul edilebilir.

Yeni normallere uygun olarak müşterilerimize uzaktan tercümanlık hizmeti ulaştırmamız ve bu hizmetlerdeki kaliteyi ileri taşımamız; salgın şartlarının ortaya çıktığı 2020 itibariyle esas vizyonumuz olmuştur. Kazandığımız deneyimler aracılığıyla 2021 yılının ilk yarısı bizler için fazlasıyla verimli geçmiştir. Online tercümanlık siteleri ile aramızdaki temel fark ise vizyonlarımızı her zaman yüksek tutabilmemiz ve iddialı hizmetler sunmamızdır.

Noter Onaylı Tercümanlık Hizmetleri Neden Dora Tercüme’den Alınmalıdır?

 

Dora Tercümanlık Bürosu, kendini sürekli geliştirmekte olan profesyonel bir hizmet kadrosuna sahiptir. Bir aile bilinciyle hizmet sunan ve müşteri memnuniyetini sağlamak için daima kaliteye odaklanabilen iş arkadaşlarımız; noter onaylı belge tercümesine dair ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetleri sağlayabilecek yeterliliktedir.

Bununla birlikte “Noter onaylı tercümanlık hizmeti ne demektir?” sorusu da cevaplanması mutlaka gerekli olan, önemli bir sorudur. Bir tercüme faaliyetinin noter onaylı statüde gerçekleşmesi, verilen hizmet kapsamında tercüme edilmiş belgenin resmi kurumlarda geçerli olmasını sağlar. Eğer bir belge, noter huzurunda yemin ederek “yeminli tercüman” unvanına sahip olmuş bir kimse aracılığıyla çevriliyorsa; bu hizmet resmi geçerliliğe sahip olan yeminli çeviri hizmetidir.

Dora Tercümanlık Bürosu, noter onayına sahip olmakla beraber deneyim yönünden kendini geliştirmiş personellere sahiptir. Bütün dillerde tercüme hizmeti alırken gönlünüzün rahat olmasını istiyorsanız, Dora’yı tercih etmekten daha doğru bir seçim mevcut sayılmaz.

Bütün Dillerde Tercüme Hizmetlerimiz Hangi Aşamalar Kapsamında Sunuluyor?

 

Bütün dillerde tercüme hizmeti verebilecek olmamız, kalitemize işaret eden başlıca detaydır. Dünya üzerindeki farklı dillerin tamamı; sahip olduğumuz iş bağlantılarımız ve uzman personellerimiz aracılığıyla yetkinlik alanımıza dahil sayılabilir.

Hangi dilde çeviri hizmeti almak istiyorsanız bu konuda bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Her türlü resmi evrak tercümesini en kısa sürede gerçekleştirmemiz bizim açımızdan son derece basittir. Sizler için sunabilecek olduğumuz tercümanlık hizmetlerimizin temel aşamaları ise şunlardır:

  1. Tercümesi yapılacak olan belge incelenir. Söz konusu belgenin resmiyet durumu, tercümanlık hizmetinin ne kadar erken gerçekleşmesi gerektiği ve belgedeki biçimsel detaylar gözden geçirilerek bir başlangıç şeması meydana getirilir.
  2. Belgede yer alan cümlelerin uzunluğu, gramer yapısı ve yapı özellikleri dil bilgisel açıdan detaylı olarak incelenir. Bu aşama ile çalışmanın muhtemel zorluk seviyesi saptanmış olur.
  3. Hizmet talebi gerçekleştirmiş olan müşterimizin cebini yormayacak şekilde; önerilmesi mümkün olabilecek en uygun fiyat önerisi karşı tarafa iletilir.
  4. Fiyat teklif etme, ücret değerlendirmesi ve ödeme aşamalarından sonra geriye kalan tek adım; hizmetin maksimum hızda sağlanmasıdır.
  5. Alanında önemli deneyimleri bulunan iş arkadaşlarımız, ihtiyacınız olan çeviri hizmetini sunar. Bütün dillerde tercüme hizmetlerine ulaşabilmeniz işte bu kadar kolaydır.

Online Tercüme Hizmetleri Hangi Aşamalardan Meydana Gelir?

Online tercüme hizmetlerimiz, standart tercüme hizmetlerimizden farksız olarak işler. Hizmet kalitesi, işe karşı gösterilen dikkat ve titizlik her şartta aynıdır. Belge incelemesi, içerik incelemesi, fiyat teklifi ve hizmetin sağlanması bütünüyle Dora disiplini kapsamındadır.

Herhangi bir yere başvuru yapmanıza, bir yerlere giderek kayıt oluşturmanıza ya da evrak teslimi gerçekleştirmenize gerek yoktur. Sadece tek tıkla bütün dillerde tercüme hizmetlerini online ortamdan temin edebilirsiniz. Kaliteli tercümanlık hizmetleri için bizlere güvenerek, kendiniz açısından doğru bir karar vermiş olursunuz.

İletişim:

ÖZGÜR BİLEKLİ

Dora Tercüme Hizmetleri

Whatsapp için tıklayın ;0 531 504 36 09

 

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir