TSYD Bursa Şubesinde Mehmet Ali Ekmekçi güven tazeledi

05.03.2024 - Salı 03:43

TSYD Bursa Şubesi olağan genel kurulunda iki dönemdir başkanlık görevini sürdüren mevcut başkan Mehmet Ali Ekmekçi güven tazeledi.

Esmanur GÜLBAHAR/ Ersel NALBANT /HERKES DUYSUN

BURSA (İGFA) - TSYD Bursa Şubesi mevcut başkanı Mehmet Ali Ekmekçi ve başkan adayı Cemal Ekentok, Medya Restoran'da düzenlenen genel kurulda yarıştı.

Kongreye, Bursa İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Mesut Demir ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Fethi Yıldız da katılım sağladı. 

Bursa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nuri Kolaylı’nın divan başkanlığını yaptığı genel kurul üyelerin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Kongre, başkanlık divanı seçimiyle başladı.

Genel kurulda faaliyet ve denetim raporları ve genel gelir-giderlerin okunup ibra edildi.

Kongrede yaptığı konuşmasına üyelere teşekkür ederek başlayan TSYD Bursa Şubesi Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi, başkanlık süreci boyunca yaptığı ve yeniden seçilirse yapacağı projeleri anlattı. Hep birlikte TSYD bayrağını yukarı çekmek için mücadele ettiklerini ifade eden Başkan Ekmekçi, "Bütçemiz doğrultusunda kimseye gebe kalmadan TSYD markasının ağırlığını taşıdık. Mesleğimizde birincil öncelik olması gereken saygı, ahlak ve değer yargılarından asla vazgeçmedik. TSYD birçok spor dalına kapılarını açtı. Ayakları yere basan vaatlerle proje üretmeye devam ettik. Eleştirileri de can kulağıyla dinledik ve dinlemeye devam edeceğiz. Biz birlikte olmazsak başarılar yavan kalır. Üyeleri oluştururken mesleğin içinde olan kişileri seçtik. Kuralları bilen, mesleki anlamda geleceğe katkı sunan kişilerle yol başarıya ulaşacaktır. İdeal hedeflerimizden bir tanesi olan, bir spor çalıştayı gerçekleştirmek istiyoruz. Hepinize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Göreve geldiğinde yapmak istediği projelerden bahseden TSYD Başkan adayı Cemal Ekentok, “Bizim görevimiz, üyelerimizin mutluluğu ve bu derneğin Bursa Şubesindeki aidiyet duygularının artmasıdır. Spor medyası zor günler geçiriyor. Salonlarda, medyadan arkadaşların bulunması için çalışmalar yapacağım. Kongrenin hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Konuşmalar sonrasında oy kullanımına geçildi. 

MEHMET ALİ EKMEKÇİ GÜVEN TAZELEDİ

Oylamayla yapılan seçim sonucunda TSYD Bursa Şubesi Başkanı, Mehmet Ali Ekmekçi oldu.

Etiketler
YORUM YAZ