Sürdürülebilir, Çevre Dostu Yapısı ile Setraf

25.10.2023 - Çarşamba 14:54

Çeşitli alanların ihtiyaçlarına uygun olarak perakende, mağazacılık ve depolama sektörlerine raf sistemleri tedariki yapan Setraf çevre dostu bir anlayış sergilemektedir. Üretimde daha az su tüketen ve karbon ayak izine dikkat eden, daha fazla yeşil alan oluşumuna katkı sağlayan ürünleri tercih etmektedir. Üretimin yanı sıra yaşam ve çalışma alanlarında sürdürülebilirliğin teşviki için ahşap, metal, plastik ve diğer geri dönüştürülebilir ham maddeler kullanarak dönüştürülmesine olanak sağlamaktadır.  Üretimde çevre dostu market raf fiyatları ile de kullanıcı dostudur.

Yenilikçi Ürünleri ile Market Raf Sistemleri

Setraf depo rafı ve market rafı için verimliliği yüksek ürünlerin üretimini; tüketici trendlerine, yeni teknolojiye ve ihtiyaca göre yapmaktadır. Duvar üniteleri duvara bitişik şekilde yerleştirilerek alandan tasarruf eder ve tüketicilere alışveriş yaparken rahat bir alan sağlar. Bu ünitelerin yetersiz kaldığı alanlar için Setraf, mini rack reyonların üretimini de yapmaktadır. Çift taraflı gondol üniteler de duvar üniteleri gibi sıkça kullanılmakta olup düzenli bir alan yaratmaktadır.  Meyve/sebzelerin dikkat çekici sunumu ve hijyenin önem arz ettiği unlu mamullerin sergilenmesi için de üniteler üretilmektedir.

Hep Daha Ötesine

Setraf raf sistemlerinin ötesine geçerek farklı ölçü ve tasarımlarla kasa bankoların üretimini de gerçekleştirmektedir.  Kasa bankolar yoğun kullanımlara uygun olarak personelin iş yükünü hafifletecek şekilde tasarlanmıştır.  Ürünler her mağazanın konseptine göre de farklı şekillerde kullanılmaktadır.

Değerleriyle Öncü Bir Firma

Müşterilerine market rafı konusunda da yaratıcı çözümler sunarak ve manevi değerlere verdiği önem ile farklı bir hizmet anlayışına sahiptir. Adalet ve ahlak anlayışları gereği beklentileri en üst seviyede karşılayarak müşterilerinde güven ve memnuniyet oluşturmaktadır. Setraf sadece şık ve çevre dostu ürünler değil aynı zamanda tüketici konforunu hedefleyen ürünlerin tasarımını gerçekleştirmektedir.