Ana Sayfa GÜNDEM 29 Temmuz 2020

Büro Sarf Malzemeleri

Firmamız, kamu ve özel sektörün matbaa ve bilgisayar baskı sistemlerinin sarf malzemelerinin üretimi, pazarlaması ve satış faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Bu hizmetler kapsamında yazıcı mürekkepleri ve diğer baskı ürünlerine dönük sarf malzemelerin temin edilmesi konusunda hizmetinizdeyiz. Baskı ve sarf malzeme sektöründe hem üretim hem de distribütör olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Teknolojik gelişmelere uyum sağlayan ekipmanlarımız ve uzman kadromuz ile her türlü baskı çözümlerini müşterilerimize sunmaktayız.

Gerek satış öncesinde, gerekse satış sonrasında teknik desteğimiz ile müşterilerimizin yanındayız. Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile baskı çözümleri hakkında bilgi alabilir ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli faktördür.

Baskı ve sarf malzemeleri alanında dünya çapında meydana gelen gelişmeleri takip etmekte ve ülkemizde kullanılabilirliğini sağlamaktayız. Müşterilerimize üstün kalite, güvenilir ve problemsiz çalışan ürünler sunmakta ve gelişen teknolojiyle orantılı sürekli kendimizi yenilemekteyiz. INKJET, geniş format, toner ve endüstriyel baskı çözümleri ile beraber müşterilerimize dijital fotoğrafçılık sektöründen, dijital baskı ürünlerine varıncaya kadar geniş bir alanda hizmet vermekteyiz.

Baskı ürünlerinin her çeşidine yönelik yazıcı mürekkepleri ve diğer baskı çözümleri ürünleri firmamızca karşılanmaktadır. Kaliteli ürünleri uygun fiyat oranları ile daha uzun süre kullanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Alanında deneyimli teknik personellerimiz aracılığıyla her türlü baskı çözümlerini sunmaktayız.

Müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurmanız halinde ihtiyaçlarınıza yönelik gerekli rehberlik hizmeti sunulmakta ve çözüm odaklı hareket edilmektedir. Firmamız aracılığı ile Alman OCP mürekkeplerini temin edebilir ve güvenle kullanabilirsiniz. Aklınıza takılan baskı ürünleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Politikamız

Dürüst, güvenilir satış ve pazarlama faaliyetleri yürütmek.

Müşterilerimizin güvenini kazanmak ve bu güveni devam ettirmek.

İçeriği belli olmayan, insan sağlığına ve çevreye zarar veren ürünleri satmamak.

Gerekli yetki belgelerine sahip onaylı ürünleri müşterilere ulaştırmak.

Müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz tüm ürünlerin kaliteli olmasına özen göstermek.

Gerek satış öncesi gerekse satış sonrası müşterilerimize teknik destek ve hizmet olarak gerekli çabayı sarf etmek.

Kaliteli ürünleri müşterilere en uygun fiyata sunmak için çaba sarf etmek.

Sipariş edilen ürünleri zamanında ve söz verildiği gibi teslim etmek.