Ana Sayfa EKONOMİ 5 Şubat 2018

2018 QNB Finansbank Personel Alımı

QNB Finansbank verdiği üstün kaliteli hizmetlerle birlikte birçok farklı ülkede faaliyet gösteren ve personel alımına da yılın belirli dönemlerinde ihtiyaç duyan bir bankadır. Dünya genelinde bünyesinde yüz binlerce personel çalıştıran QNB Finansbank 2018 yılında da sitesi üzerinden yayılacağı bir bildiri ile beraber personel alımı gerçekleştirecektir. QNB Finansbank’ın 2018 senesinde alım yapacağı muhtemel personel pozisyonlarının bir listesi verilebilir.

2018 QNB Finansbank Müşteri Danışmanı Personel Alımı

QNB Finansbank’ın 2018 yılı içerisinde alım yapması beklenen müşteri danışmanı pozisyonu için personelde aranan özellikler; Kariyer hedefini bankacılık üzerinde gerçekleştirmiş ve ilk adımı müşteri danışmanlığı ile atmış olmayı tercih etmesi, bankacılık alanında kapsamlı bir şekilde kendini geliştirme isteğine açık olması, müşterilerle iyi bir şekilde iletişim kurabilmesi şeklindedir.

2018 QNB Finansbank Tele Satış Görevlisi Personel Alımı

QNB Finansbank’ın 2018 yılı içerisinde alım yapması beklenen tele satış görevlisi pozisyonu için personelde aranan özellikler; En az liseden mezun olmuş olması, 28 yaşını doldurmamış olması, satış alanında kendine kariyer hedefi yapmış olması, ikna becerisinin ve iletişim kabiliyetlerinin yüksek olması, ekip çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı olması, İstanbul’da ikamet etmesi, erkekler için askerliğini yapmış olması ya da en az 2 yıllık tecilinin bulunması, daha öncesine QNB Finansbank tele satış görevlisi pozisyonuna başvurmuş ancak mülakat kısmında elenmemiş olması şeklindedir.

2018 QNB Finansbank Satış Temsilcisi Personel Alımı

QNB Finansbank’ın 2018 yılı içerisinde alım yapması beklenen satış temsilcisi pozisyonu için personelde aranan özellikler; 30 yaşını doldurmamış olması, en az liseden mezun olmuş olması, çözüm ve müşteri odaklı olması, satış alanında kendine kariyer hedefi yapmış olması, erkekler için askerliğini yapmış olması ya da en az 2 yıllık tecilinin bulunması, ikna becerisinin ve iletişim kabiliyetlerinin yüksek olması şeklindedir. QNB Finansbank’ın 2018 yılında alım yapacağı muhtemel pozisyonlara göre personel alım süreci takip edilebilir. Bankanın işe alım süreci ile birlikte başlayan ve son başvuru tarihine göre devam eden zaman kendi sitesi üzerinden duyurulur.