Ana Sayfa TEKNOLOJİ 7 Şubat 2018

SETCARD ve Kullanıcıları Sevindiren İş Birliği

Yardım hizmetleri ve dağıtım konusundaki girişken yapısıyla adından söz ettiren Sivas Büyükşehir Belediye Başkanlığı, dijital kart teknolojisini yardım hizmeti için kullanmaya başladı. SETCARD ile anlaşan ve gelişmiş projeleri yardımlaşma projesine dâhil etmeye çalışan belediye, Hayat Ağacı Derneği ile işbirliği yapıyor böylelikle gelişimi açık ve insanların memnuniyet duyacağız bir girişim için gerekli adım atılıyor. Bu işbirliği ise en çok bu sistemden yardım alan insanları olumlu bir şekilde etkiledi.

Herhangi bir ailenin aylık ekmek ihtiyacı bu dijital karta tanımlandığı için artık fiş kullanmak tarihe karışıyor. Hızlandırılmış ve güvenli bir hizmet şeklinde karşımıza çıkan dijital kart uygulaması özellikle Set Kart POS makinesi desteği ile birlikte her yerde anında ekmek ve gıda yardımına dönüşebiliyor. Teknolojinin çok önemli bir yer fıstığı günümüzde bu ciddi ve sevindirici yardım projeleri geçiren insanlar üzerinde çok olumlu bir iz bıraktı ve etki yarattı.

Sivas Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile birlikte çalışmalarını teknoloji ile beraber sürdürmek isteyen Hayat Ağacı Derneği bu konuda pilot bir uygulama ortaya koymuş durumda. Elbette ki bu projeyi ilgisi ve kabiliyeti ile destekleyen SET Kurumsal Hizmetler AŞ söz konusu gelişiminde önemli bir rol üstlenmiş durumdadır. Bu işin içinde olan ve bu konuya destek veren bütün kişi ve kurumları takdir etmek gerekir.

Ekmek ve gıda yardımına ihtiyaç duyan insanlar için başlatılmış olan bu nitelikli projeler her şekliyle insanlar üzerinde memnuniyet verici bir etki yatmaya devam ediyor. Şimdilik belli noktalarda uygulanan bir proje olsa da önümüzdeki dönemde pek çok belediye ve yardım kuruluşunun bu yöntemlerle birlikte insanlara daha kolay şartlar dolaşmaya çalışacağını söyleyebiliriz. Ayrıca SETCARD Avea Mobil Ödeme sayfasına http://www.avea.com.tr/web/servisduyurulari/setcardaveamobilodeme buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Alüminyum doğrama

Alüminyum doğrama